Пресс-Релизы RSS

Україна презентувала вищу освіту на Міжнародній виставці в Пекіні

26 October, 2012, КиевGrayling  | 767 Колличество просмотров
     

Версия для печати | Отправить @mail | Метки




20-21 жовтня у Пекіні (Китай) було представлено експозицію «Освіта в Україні» (Education in Ukraine) у рамках міжнародної виставки CHINA EDUCATION EXPO 2012, яка проводилась за підтримки Міністерства Освіти КНР.

«Цьогоріч Україна мала нагоду представити свою освітню пропозицію китайській молоді. Підготовка української експозиції стала можливою завдяки підтримці Міністерства освіти, молоді та спорту України та за сприяння посольства України в КНР. Співробітництво з Китаєм у галузі освіти і науки є одним із пріоритетних напрямів міжнародної співпраці для України. У березні цього року між профільними міністерствами наших країн було підписано Угоду про співробітництво у галузі освіти, працює постійно діюча Підкомісія з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР. Головними напрямами співпраці є активізація академічних обмінів, встановлення зв’язків між вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами двох країн, реалізація спільних проектів у галузі фундаментальної науки та прикладних розробок. Представлення українського стенду на головній тематичній виставці в Пекіні є одним із заходів у масштабній програмі двостороннього співробітництва»

CHINA EDUCATION EXPO 2012 – найголовніша освітня подія в КНР, яка проводиться уже 12 років поспіль. Саме тут зарубіжні університети мають можливість презентувати свої програми на потенційно найбільшому в світі рекрутинговому ринку. Щороку виставку відвідує близько 70 тис. осіб.

«Цьогоріч Україна мала нагоду представити свою освітню пропозицію китайській молоді. Підготовка української експозиції стала можливою завдяки підтримці Міністерства освіти, молоді та спорту України та за сприяння посольства України в КНР. Співробітництво з  Китаєм у галузі освіти і науки є одним із пріоритетних напрямів міжнародної співпраці для України. У березні цього року між профільними міністерствами наших країн було підписано Угоду про співробітництво у галузі освіти, працює постійно діюча Підкомісія з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР. Головними напрямами співпраці є активізація академічних обмінів, встановлення зв’язків між вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами двох країн, реалізація спільних проектів у галузі фундаментальної науки та прикладних розробок. Представлення українського стенду на головній тематичній виставці в Пекіні є одним із заходів у масштабній програмі двостороннього співробітництва», вважає директор державного підприємства «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Вікторія Сергієнко.

Метою участі України у виставці було презентувати та популяризувати систему освіти України та українські освітні послуги; ознайомити відвідувачів виставки з можливостями освіти в Україні, вищими навчальними закладами, перевагами здобуття освіти в Україні, а також зацікавити потенційних студентів та їхніх батьків отримати вищу освіту саме в Україні.

Українська експозиція викликала інтерес у відвідувачів виставки, серед яких були студенти і учні старших класів школи, їхні батьки, представники ЗМІ та дипломатичного корпусу, компаній з підбору персоналу, посередницьких компаній з освітніх та консультаційних послуг тощо.

Участь України в міжнародній освітній виставці «China Education Expo 2012» дала змогу широкій аудиторії КНР дізнатися про неї як про країну широких можливостей отримання вищої освіти; стала поштовхом до розвитку міжнародного співробітництва у галузі освіти обох країн завдяки налагодженню контактів між представниками українських та китайських вищих навчальних закладів та компаніями, що займаються освітніми та консультаційними послугами у сфері вищої освіти. Окрім того, представники української сторони ближче ознайомилися з ринком навчальних послуг Китаю, його специфікою, можливостями та перспективами.

Презентація української вищої освіти в Пекіні стала одним із успішних кроків на шляху до збільшення кількості студентів з КНР в українських вищих навчальних закладах. Це ще один крок у програмі просування української освіти на закордонні ринки, яку реалізовує Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

У виставці взяли участь представники таких українських вищих навчальних закладів як-от: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ); Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка; Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна; Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького та Одеський національний політехнічний університет.

На сьогодні ринок освітніх послуг інтенсивно розвивається, створюються нові університети, традиційні університети підвищують якість своїх послуг, але в багатьох країнах, зокрема на теренах України, Росії та Європи у зв’язку з депопуляцією і скороченням чисельності населення, зниженням народжуваності, частка молодих людей зменшується. Саме тому перед українськими університетами постала проблема, де в майбутньому брати студентів, зважаючи на підвищення платних послуг, і на те, що державне замовлення скорочується, або залишається на тому ж рівні.

«На сьогодні Китайська Народна Республіка має потребу в отриманні освітніх послуг. Згідно з даними, якими ми володіємо, щороку 2 млн. молодих людей з Китаю виїздять у різні країни світу на навчання. Відповідно, університети світу і українські зокрема, зацікавлені в тому, щоб певна частина китайських молодих людей навчалася в українських університетах. Конкурентними перевагами, які можуть слугувати для залучення іноземних студентів, є низька ціна за навчання, фундаментальний підхід до викладання предмету, що не можуть дати інші країни, і використання підходів Болонського процесу до формування начальної програми. Завдяки участі у виставці ми побачили, як себе подають американські та канадські ВНЗ, і зараз готуємося до масштабної рекламної інформаційної кампанії. Для нас ця виставка була великою школою і ті знання, які ми отримали на цій виставці, будуть використані в нашій подальшій освітній роботі», сказав Анатолій Колот, проректор з науково-педагогічної роботи КНЕУ, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці, доктор економічних наук, професор.

Контакти для преси:

ДП «Інформаційно-іміджевий центр»

Наталія Науменко

Тел. (044) 484 64 25

e-mail: [email protected]




     

Пресс-портреты


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.