Пресс-Релизы RSS

Ресоціалізація наркозалежної молоді

4 October, 2016, ХарьковBonusadvert Улучшенный аккаунт | 141 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


У рамках програми ресоціалізації наркозалежної молоді співробітники центру «Позитив-Львів» на чолі з керівником Олександром Миколайовичем Клочком провели спортивно-оздоровчу зустріч – похід на байдарках річкою Сіверський Донець.

У рамках програми ресоціалізації наркозалежної молоді співробітники центру «Позитив-Львів» на чолі з керівником Олександром Миколайовичем Клочком провели спортивно-оздоровчу зустріч — похід на байдарках річкою Сіверський Донець. Головною метою цієї зустрічі було не тільки здобуття позитивних вражень від спільного відпочинку, але й формування у наркозалежних людей досвіду активного тверезого дозвілля, вміння радіти спортивним досягненням та працювати у команді.

Для людей, які страждають від алкогольної або наркотичної залежності, дуже важливо вміти заповнювати вільний час різноманітними та яскравими подіями, які б дали їм можливість здобуття позитивних вражень без вживання психоактивних речовин. За дві доби перебування на природі команда встигла піднятися на гору, взяти участь у матчах з футболу та волейболу, провести вечір пісень біля багаття поряд з головною подією — подорожжю на байдарках. Туристичний керівник групи навчав молодь, як краще обходити важкі місця на річці, правильно гребти веслами, навчав послідовної організації табору — від розташування палаток до упакування речових мішків. Все це викликало в учасників багато емоцій. Крім радощів від краси навколишньої природи, це допомогло реабілітантам підняти самооцінку завдяки самостійному проходженню проблемних місць на річці та здобуттю навичок самостійної організації автономного дозвілля у таборі, віддаленому від готелів та санаторіїв.

Наприкінці зустрічі позитивні враження лишилися як у реабілітантів, так і у керівництва центрів. Спілкування в неформальній атмосфері зблизило та відкрило шлях до більш глибокого взаєморозуміння. Продовжуючи тему ресоціалізації, заплановано ще багато захоплюючих та цікавих подій, таких як парашутний спорт та виїзди на чемпіонати з футболу.

Людям, які постраждали від наркозалежності, можна порадити дізнатися більше про те, що являють собою реабілітаційні центри та яким чином вони допомагають людям вирішити подібну проблему. Інформацію про це можна одержати на офіційному сайті центру «Позитив-Львів» http://lviv.nc-positive.com.ua або зателефонувавши за номером: +38 (095) 669 70 90.
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.