Пресс-Релизы RSS

Прапор України замість кнопки Пуск в Windows

30 April, 2014, КиевOrdinarySoft Улучшенный аккаунт | 776 Колличество просмотров
     

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


30 квітня, Київ, Компанія OrdinarySoft запускає спеціальну українську версію програми Start Menu X. За допомогою цієї версії користувачі можуть змінити кнопку ПУСК на прапор України. Українська версія Start Menu X поширюється безкоштовно, але включає в себе усі функції професійної версії яка зазвичай коштує — 19.99 доларів.

Кнопка пуск з різними варіантами кнопкиStart Menu X — це програма, що замінює меню в Windows 7/ХР або додає меню пуск у Windows 8/8.1 Завдяки цій розробці можливо набагато швидше та зручніше запускати програми, а також отримувати додаткові функції — запуск в один клік, віртуальні групи, таймери увімкнення живлення та інше.

Фахівці розробили програму Start Menu X для професійних користувачів, що мають велику кількість програм та користуються системами Windows 8.1, де меню відсутнє та більш ранніми версіями Windows, де меню досить незграбне.

Таємниця швидкого запуску полягає у застосуванні великих форм. На відміну від старих системних меню — Start Menu X більшого розміру, що регулюється за бажанням. Щоб швидко знайти програму, більше не потрібно користуватися скролінгом.

ПРО версія має функцію — Запуск в один клік. Для запуску потрібно лише клацнути по папці, в якій знаходиться програма. Це перетворює увесь набір програм у список швидкого запуску, які можна запускати в один клік відразу після відкриття меню. Для доступу до довідки, додаткових файлів, деінсталяції тощо достатньо потримати курсор долю секунди над папкою і відкриється субменю.

Революційна розробка Start Menu X — Віртуальні групи. Користувач може об’єднувати програми за призначенням у групи. Наприклад, графічні програми розмістити в групу Графіка, офісні програми — у Офіс, тощо. Це зручно тим, що віртуальні групи зберігаються лише в базі меню Пуск (програми установлюються та видаляються у звичайному режимі).

Ці функції значно спрощують та полегшують роботу професійним користувачам.

Start Menu X — це продукт українських розробників, який вже більше ніж 7 років застосовують мільйони професіоналів усього світу, своїми новаціями випереджає іноземних конкурентів.

Українська версія містить різні варіації прапору України, на відміну від платної версії, де є можливість обирати інші зображення для кнопки Пуск.

Для завантаження програми можна вiдвiдати сторінку
http://www.startmenux.com/uk/

Скріншот меню і кнопки пуск з прапором України
 


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.