Пресс-Релизы RSS

Система моніторингу якості повітря Ecoinfo з Дніпра зайняла перше місце в національному конкурсі проектів з е-демократії EGAP Challenge і виграла 250 000 грн

9 June, 2017, КиевB2Blogger.com Улучшенный аккаунт | 217 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


25 травня цього року відбувся фінал національного конкурсу IT-проектів з е-демократії EGAP Challenge, який уже вдруге проходить в рамках Програми EGAP.

Програма спрямована на впровадження е-врядування в Україні — просування і налагодження роботи інструментів е-демократії та е-послуг в 4-х пілотних областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Луцькій та Одеській. Программа проводиться Фондом Східна Європа та Фондом InnoveBridge, за підтримки Cisco та IBM.

Серед активностей програми в грудні 2016-го було проведено конкурс, в рамках якого майже із 200 поданих заявок було відібрано 16 проектів у 4-х напрямках: «Інфраструктура», «Екологія», «Агро» і «Освіта». Проекти пройшли інкубацію у регіональних партнерів.

В EGAP Dnipro проходили інкубацію Ecoinfo — система моніторингу якості повітря в напрямку «Екологія», Fractal — візуальний конструктор IoT для обладнання вузівських лабораторій в напрямку «Освіта» і проект SafeWayUa – система безпеки громадського транспорту.

Всі проекти з Дніпра отримали призові місця:

  • Ecoinfo – перше місце в напрямку «Екологія» і грошовий приз 250 тисяч грн;
  • Fractal — друге місце в напрямку «Освіта» і грошовий приз 150 тисяч грн;
  • SafeWayUa — друге місце в напрямку «Інфраструктура» і грошовий приз 150 тисяч грн.

Фінал відбувався в рамках Форуму інтернет-діячів Iforum, який в 2017 році зібрав близько 9300 учасників і став найбільшою конференцією у напрямку IT в Україні.

В минулому конкурсі EGAP Challenge також перемогли портфельні проекти EGAP Dnipro OpenDataBot, EduPay і PhotoFact.
 


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.