Пресс-Релизы RSS

УНІКА відкрила генеральне представництво в Києві

22 Январь, 2015, КиевСтраховая компания UNIQA Улучшенный аккаунт | 155 Колличество просмотров
     

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


У грудні 2014 року розпочало роботу нове Генеральне представництво Страхової компанії «УНІКА» в Києві. Очолив представництво Дмитро Дарков, який має 12-річний успішний досвід роботи в сфері страхування.

  • З 2012 року UNIQA успішно розвиває франчайзингову мережу Генеральних представництв на страховому ринку України
  • Дотримуючись стратегії розвитку продажів, Страхова компанія «УНІКА» відкрила Генеральне представництво в місті Києві

За неповний місяць роботи нове Генеральне представництво зібрало понад 1 млн. грн. страхових премій.

Нове Генеральне представництво «УНІКА», що працює за принципом франчайзингу, є 4-м за рахунком в Києві, і 20-м в Україні. Спочатку, Генеральні представництва «УНІКА» були одним з напрямків розвитку регіональної мережі компанії. На сьогодні мережа Генеральних представництв є повністю самостійним і успішним каналом продажів.

Генеральні представництва UNIQA Insurance Group більше 14-років успішно працюють у країнах Центральної та Східної Європи, де зарекомендували себе в якості ефективного інструменту розвитку страхового бізнесу і дозволяють партнеру, який працює за франшизою однієї з найбільших страхових груп Європи, зменшити власні ризики і оптимально розрахувати свої капіталовкладення. Реалізацію проекту зі створення Генеральних представництв в Україні UNIQA розпочала в 2012 році.

Директор Генерального представництва UNIQA Дмитро Дарков: «При виборі страхової компанії, в якій хотілося б працювати, вирішальним фактором стала можливість пропонувати своїм клієнтам сервіс і якість такої надійної міжнародної страхової групи як UNIQA».

Адреса нового Генерального представництва UNIQA: м Київ, вул. Дегтярівська, 21г.

Генеральне Представництво Страхової компанії «УНІКА» пропонує всі види ризикового страхування і страхування життя.

Довідка:

UNIQA в Україні

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників обслуговують близько 1,2 млн. страхових полісів.

UNIQA Insurance Group

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії, Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників обслуговують 9,3 млн. клієнтів в 19 країнах: Австрії, Італії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та Україні.

UNIQA — контакти для преси в Україні

Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua
     


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Андрей Веселов


autor

VIII конференция B2B basis «Продажи и маркетинг 2017» пройдет в нескольких городах России


«Сейчас, в период нестабильности, когда начинают ломаться привычные устои, а действующие каналы продаж дают сбой, особенно важно уделить время развитию продаж, созданию УТП, отстройке от конкурентов, повышению качества управления и оптимизации бизнеса. Обычно наши конференции содержат исключительно практические методики для повышения эффективности продаж и маркетинга, которые можно внедрить в своем бизнесе быстро, практически бесплатно или с минимальным бюджетом. Именно поэтому наши конференции с удовольствием посещают не только владельцы, директора и линейные руководители B2B-компаний, но и профессиональные бизнес-тренеры и консультанты»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.