Пресс-Релизы RSS

Українські компанії виходять на польський ринок

19 September, 2016, КиевUkrainian Food Export Board (UFEB) Улучшенный аккаунт | 125 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


З 12 по 14 вересня 2016 року 9 українських виробників взяли участь в бізнес-форумі «Poland-Ukraine». Організаторами української продовольчої торгової місії у Варшаві виступили Ukrainian Food Export Board спільно з Асоціацією українського бізнесу в Польщі.

Цього року український продукт представляли наступні компанії: «Малбі Фудс» (ТМ «Міленіум»), «Петрус-Кондитер», «Галіція Дистилері», «Імпак» (ТМ «Овочиста»), «Мінераліз», «Мілкіленд ЕУ», «Миронівський хлібопродукт», «Тернопільський молокозавод» (ТМ «Молокія»), «СПС» (ТМ «Приправка»).

Протягом трьох днів представники даних компаній зустрілися з торговими мережами, імпортерами та дистрибюторами й почали вести з ними переговори стосовно постачання української продукції на польський ринок. Серед польських імпортерів на форумі були присутні такі компанії як Sweets United, ExportPlan, Intellect Management, UkrGoods, TransSer. Загалом відбулися зустрічі із 25 компаніями. На думку учасників форуму, українська продукція за смаковими якостями може дуже вигідно відрізнятися від присутніх на європейскому ринку.

Голова Ради з питань експорту України Богдан Шаповал вважає, що українська продукція сьогодні має великий експортний потенціал: «Польський ринок дуже консервативний і на нього дійсно складно входити через високі вимоги та стандарти. Однак слід зауважити, що якщо компанії вдається почати співпрацю із такою торговою мережею, наприклад, як Auchan Polska, то вона отримує певний статус й лояльність не тільки на польському ринку, а й на ринку ЄС.

Однозначно цю поїздку можна назвати успішною. Адже компанії не тільки познайомилися й розпочали робити перші кроки назустріч представникам польського бізнесу: головне, що вони також зрозуміли як працює польський ринок, як відбувається на нього вхід. Є розіміння який товар йому потрібен, з якою якістю, в якій упаковці та за яких умов.

Сьогодні в Польщі широко представлені українські кондитерські компанії. Свій офіс у Польщі мають такі компанії як «Міленіум», які були присутні на цій виставці, та «Рошен». На польському ринку вже представлені й українська горілка, бакалея, крупи та деякі види зернових. На цій виставці перед нами стояло завдання також познайомити поляків із українською молочною продукцією та іншими продуктами із доданою вартістю. На мій погляд, Україна цікава Польщі як торгівельний партнер, і на сьогодні завдяки своєму географічному розташуванню Польща може стати тим «містком» через який український товар вийде на європейський ринок».

Прес-служба
Ukrainian food export board
       


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.