Пресс-Релизы RSS

Відкриється навчально-розважальний агропарк із двокілометровим лабіринтом у кукурудзяному полі

24 May, 2016, КиевO2 Public Relations  | 78 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Київ, 23 травня 2016 р. — Агенція AgriEvent у співпраці та за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» оголосила про відкриття першого в Україні навчально-розважального агропарку «Кукулабія». Агропарк займатиме площу майже у 10 гектар на Великій Кільцевій дорозі Києва. Офіційне відкриття заплановане на 15 липня 2016 року.

Відвідувачі агропарку «Кукулабія» зможуть у розважальній формі та на практиці ознайомитися з сільським господарством, відпочити на природі не виїжджаючи за межі Києва. На гостей «Кукулабії» очікуватимуть лабіринт у кукурудзяному полі, контактний зоопарк, висадка спільного городу у партнерстві з компанією Syngenta та багато інших різноманітних активностей і атракціонів.

Головним атракціоном «Кукулабії» стане лабіринт протяжністю понад 2.000 м, вирізаний у величезному кукурудзяному полі площею 40.000 м². Це найбільший лабіринт в Україні! Його буде створено у вигляді малюнка на національну тематику, який добре проглядатиметься з висоти (агропарк розташований недалеко від аеропорту «Київ», і малюнок на полі буде видно з ілюмінаторів літаків). У лабіринті відвідувачі проходитимуть квест: вони шукатимуть відповіді на питання, розташовані у різних точках лабіринту, щоб визначити кодове слово.

У співпраці з компанією Syngenta в агропарку «Кукулабія» також буде реалізовано проект «ОгоРодина», в рамках якого з‘явиться спільний город площею 5.000 м². Тут висаджуватиметься розсада різноманітних овочів, салатів та квітів, які є привабливими для комах-запилювачів. Грядки городу будуть надані у користування соціально активним компаніям, співробітники яких разом зі своїми родинами зможуть попрактикуватися в огородництві, пізнати засадничі правила догляду за рослинами, а згодом, зможуть скуштувати власноруч вирощений урожай. Цей проект покликаний прищеплювати у дітей любов до землі, бажання працювати на ній, піклуватися про довкілля, дізнаватися більше про життя рослин і їхню роль у забезпеченні кожного з нас їжею. Задоволеними будуть і батьки, у яких до цього проекту не було нагоди спробувати свої можливості у вирощуванні городини.

Окрім того, на території «Кукулабії» буде розташовано контактний міні-зоопарк зі свійськими тваринами, дитячі майданчики, зона відпочинку з гамаками в лісопосадці, зона для пікніка, фуд-корт. В агропарку проводитимуться практичні й освітні майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги та квест-змагання для компаній. У рамках програми соціальної відповідальності бізнесу організатори будуть привозити в парк для безкоштовного відпочинку дітей з дитячих будинків та дітей із внутрішньо переміщених сімей із зони АТО.

«Кукулабія» є першим у своєму роді агропарком в Україні. Наша мета — популяризувати сільське господарство та прищеплювати любов до землі, в першу чергу серед дітей. Відвідувачі парку зможуть душевно відпочити, наче за містом, ознайомитися з вирощуванням кукурудзи та овочів й особисто прийняти в цьому участь. Міські діти на практиці дізнаються, що огірки та помідори ростуть не в супермаркеті, а на грядках. У захваті будуть також і батьки, в яких раніше не було можливості попрацювати на землі та виростити щось самостійно. Більше того, неймовірні враження чекають на відвідувачів від участі у квесті у кукурудзяному лабіринті», — розповідає Анатолій Циркун, автор та керівник проекту «Кукулабія».

У подальшому організатори заходу планують застосовувати свій досвід у реалізації подібних парків також і в інших регіонах України.

Партнери проекту: New Holland Agriculture, Syngenta, KUHN, KWS, SmartFarming, O2PR, Pepelatzproduction.

Детальна інформація про агропарк «Кукулабія» на сайті www.kukulabia.kiev.ua

Довідка:

Агенція AgriEvent організовує корпоративні та приватні заходи різних напрямків «під ключ» та на найвищому рівні, реалізовує декілька соціально орієнтованих проектів. З 2010 року агенція організувала та провела понад 200 національних і міжнародних конференцій за участю більш ніж 15000 гостей з тридцяти країн світу. Агенція співпрацює з провідними українськими та транснаціональними компаніями, посольствами, міністерствами та науковими установами. Сайт: agrievent.com.ua.
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.