Пресс-Релизы RSS

Інноваційний навчальний заклад UNIT Factory розпочав новий набір студентів

25 April, 2017, КиевO2 Public Relations  | 321 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Київ, 24 квітня 2017 р. — Навчальний заклад принципово нового формату UNIT Factory, відкритий минулого року Фондом Василя Хмельницького K.Fund у партнерстві з французькою Школою 42, оголосив про другий відкритий набір студентів.

На даний момент підготовку в UNIT Factory за інноваційною методикою проходять 280 осіб, а до кінця 2017 року кількість студентів буде збільшено до 800. Навчання в UNIT Factory є безкоштовним за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років, без обмежень щодо вибору студентами роботодавців.

Онлайн-реєстрація не припинялась протягом року на сайті unit.ua, а особисті зустрічі з кандидатами стартують 24 квітня 2017 року. Рік тому відбір до UNIT Factory викликав справжній ажіотаж — лише за перший місяць було опрацьовано понад 13 тисяч заявок від бажаючих.

За підсумками онлайн-тесту та особистих зустрічей, до 1500 абітурієнтів отримають можливість пройти одномісячний випробувальний період навчання — так званий басейн. Навчання другого набору розпочнеться в листопаді 2017 року. Принципи відбору студентів UNIT Factory дозволяють ефективно виявляти таланти.

При відборі кандидатів не враховуються академічні критерії (дипломи, ЗНО) чи рівень уже наявних навичок програмування. Кандидати зараховуються, виключно виходячи з їхніх здібностей і мотивації, які проявляються під час вступного тестування та випробувального періоду. Серед студентів першого набору переважна більшість (61%) мала лише початковий рівень програмування до навчання в UNIT Factory, а 16% — взагалі нульовий. Та це не заважає їм успішно справлятися із завданнями навчальної програми. Згідно зі стандартами Школи 42, вступити до навчального закладу можуть молоді люди віком від 18 до 30 років. Основна маса тих, що навчаються у першому наборі, відноситься до вікового діапазону 18–23 роки. Що стосується освіти, то 57% студентів уже мають вищу освіту. «Ми не сумнівались, що система працює, і дуже задоволені результатами.

Незважаючи на те, що студентів ніхто не контролює, вони не втрачають мотивації. Наші учні стали згуртованою спільнотою — вони постійно беруть участь у змагaаннях, хакатонах, воркшопах, зустрічах з лідерами індустрії та інших подіях. Переважна більшість із них вже випереджає заплановані середні показники, досягнувши того рівня кваліфікації, який дозволяє йти на перше стажування в реальні компанії», — розповідає Валерія Заболотна, керівник освітніх програм K.Fund. Програма підготовки в UNIT Factory в середньому розрахована на період до трьох років. З нею можна ознайомитися на сайті закладу. UNIT Factory є ключовим елементом екосистеми інноваційного парку UNIT.City.

Парк вже надає сучасну інфраструктуру для бізнесу у сфері високих технологій. У майбутньому в хай-тек-містечку працюватимуть до 15 тисяч висококваліфікованих фахівців.

Довідка:

K.Fund — Фонд Василя Хмельницького K.Fund засновано для підтримки проектів у галузях освіти та економіки. Місія K.Fund — надавати ключі до розвитку та реалізації, забезпечувати можливості отримувати нові знання і навички, сприяти відкриттям та допомагати вийти на новий рівень. K.Fund відкриває шлях до мрії!

Сайт: kfund.ua

UNIT Factory — єдиний в Україні приватний навчальний заклад, який працює за стандартами інноваційної французької Школи 42. UNIT Factory готує професійні ІТ-кадри за системою, яка успішно працює у Школі 42 у Парижі. В ній немає вчителів, розкладу уроків, конспектів і традиційних оцінок. Навчання відбувається за методом Peer-to-Peer (P2P), що допомагає студентам кооперуватися та розкривати свої творчі здібності під час командної роботи над проектами. Молоді люди оволодівають навичками самонавчання та постійного професійного вдосконалення, вкрай необхідними IТ-фахівцям, що максимально адаптує їх до виконання реальних комерційних завдань. UNIT Factory працює у режимі 24/7 — це дозволяє кожному студентові освоювати матеріал у своєму темпі й ритмі, з урахуванням власних піків продуктивності

Школа 42 — заснована в 2013 році у Франції приватна школа комп'ютерного програмування. Це — професійний навчальний заклад, покликаний заповнити прогалину в підготовці талановитих кадрів для компаній у сфері високих технологій, що існує в традиційній системі освіти. Щоб досягти цього, Школа 42 дає шанс пройти навчання всім бажаючим молодим людям: навчання в ній безкоштовна, а при відборі не враховуються академічні критерії.
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.