Пресс-Релизы RSS

Байєр допомагає українським аграріям вдосконалювати фінансову грамотність

28 March, 2017, КиевO2 Public Relations  | 192 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Київ, 27 березня 2017 р. — По всій Україні стартувала серія тренінгів «Байєр Агрофінанси: Податки», мета яких — допомогти аграріям у освоєнні змін до податкового законодавства. Останні вступили в дію 1 січня 2017 року, коли було скасовано спеціальний режим ПДВ для сільськогосподарських підприємств, і аграрії перейшли на загальну систему оподаткування ПДВ. Тренінги були розроблені в рамках спільного Проекту сприяння розвитку малого і середнього бізнесу Байєр та Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Заплановано 19 тренінгів в найбільших містах України з березня по травень місяць 2017 року, взяти участь в яких можна, звернувшись до регіонального представника аграрного підрозділу Кроп Сайєнс.

«Компанія Байєр прагне бути партнером номер один для клієнтів на всіх етапах господарювання. Минулого року ми проводили тренінги Байєр Агрофінанси з управління фінансами, де дізналися, що для наших споживачів дуже нагальна тема оподаткування у зв’язку з черговою податковою реформою.

Команда Байєр орієнтується на потреби наших клієнтів. Ми оперативно відреагували на динамічне правове середовище, і в рамках спільного проекту з IFC та USAID нам вдалося в короткі терміни залучити першокласного консультанта — компанію «Делойт», і розробити практичний тренінг для бухгалтерів і керівників агрокомпаній», — коментує Ольга Бігун, менеджер з розвитку нових фінансових рішень компанії Байєр. — Не всі середні й малі агрокомпанії можуть дозволити собі послуги податкового консультанта міжнародного рівня. В рамках нашого спільного Проекту з IFC Байєр надає таку можливість клієнтам по всій Україні.».

Учасники тренінгів «Байєр Агрофінанси: Податки» мають можливість всебічно проаналізувати, як вплине податкова реформа 2017 року на їх бізнес. Вони розбирають реальні бізнес-кейси з оподаткування, прораховують вплив ПДВ-формули на обігові кошти підприємства, порівнюють вигоди та недоліки для свого бізнесу єдиного податку та податку на прибуток, дізнаються як отримати бюджетну дотацію у 2017 році тощо.

Тренінги проводить досвідчений податковий менеджер київського офісу компанії «Делойт» Віталій Шеремета, що має більш ніж 20-річний професійний досвід. «Делойт» — це глобальна бізнес-екосистема довіри та партнерства. Навчальна програма, яку ми реалізуємо як консультанти компаній Байєр та IFC в рамках Проекту для малих і середніх агропідприємств в Україні, слугує тому підтвердженням, — зазначає Вікторія Чорновол, партнер, керівник департаменту податково-юридичних послуг «Делойт» в Україні.

Завдяки цьому Проекту агровиробники мають змогу отримати доступ до міжнародної експертизи в податково-юридичній сфері, технологіях, інноваціях та супроводження експорту заради зміцнення економіки України» . «Дуже цікавий, живий тренінг, де теорія пов’язана із практикою. Я проаналізувала вплив ПДВ-формули на обігові кошти, зробила для себе важливі висновки. Також у нас була гарна дискусія в колі бухгалтерів і керівників — спілкування з колегами завжди додає енергії», — ділиться своїми враженнями головний бухгалтер ПП «Імпак» Світлана Савчук, яка відвідала тренінг «Байєр Агрофінанси: Податки» в Житомирській області. Більше про Байєр Агрофінанси, а також інші Агрорішення від Байєр можна дізнатися за цим посиланням, або звернувшись до регіональних представників компанії.

Довідка Байєр: наука заради кращого життя Байєр — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства.

Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро.

Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). Більш детально: www.bayer.com Про «Делойт» «Делойт» — це бренд, що об'єднує понад 240 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах.

Фахівці компанії надають послуги в напрямах аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune». Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення.

Відвідайте сайт www.deloitte.ua для отримання детальнішої інформації про компанію. IFC IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що зосереджує свою діяльність на приватному секторі ринків, що розвиваються.

Працюючи з більш ніж 2.000 компаніями по всьому світу, ми використовуємо шістдесят років нашого досвіду, щоб створити можливості там, де це найбільш необхідно. У 2016 фінансовому році наші довгострокові інвестиції в країни, що розвиваються, зросли майже до 19 млрд. дол. США, посилюючи наш капітал, експертні знання та вплив щоб у допомозі приватному сектору покласти край бідності та підвищити загальний добробут.

Для додаткової інформації відвідайте: www.ifc.org.
     


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.