Пресс-Релизы RSS

В івент-просторі DEC Place пройшов благодійний аукціон на підтримку ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей

26 October, 2015, КиевO2 Public Relations  | 268 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
16 жовтня 2015 року в новому івент-просторі DEC Place (Київ, бул. Лесі Українки, 23б) відбувся відкритий благодійний аукціон на підтримку ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей. В аукціоні взяло участь близько 60 гостей та було продано 18 робіт українських художників на загальну суму $4120. Ці кошти громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом» витратить на потреби ВІЛ-інфікованих дітей.

Аукціону передувала виставка художніх робіт, яка проходила з 2 по 15 вересня також на території DEC place. Організаторами виставки й аукціону виступили провідна освітня агенція Східної Європи DEC education. Один із її проектів — британський навчальний табiр DEC сamp і ГО «Маленьке серце з мистецтвом», що входить до складу платформи арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects.

«Участь у цьому проекті повністю відповідає принципам нашої компанії — ми працюємо разом з дітьми і для дітей. Коли з'явилася можливість допомогти малюкам, які гостро цього потребують, ми відразу ж запросили художників творити мистецтво до нашого табору», — підкреслює Наталія Тарченко, директор освітньої агенції DEC education.

Картини, представлені на аукціоні, були створені в рамках першої благодійної арт-резиденції Chapeau. Вона проходила 10–20 серпня у Карпатах на базі табору DEC сamp. Авторами робіт були такі художники, як Альбіна Ялоза, Євген Самбірський, Оксана Петрова, Олексій Іванюк, Наталія Корф-Іванюк, Олена Пронькіна та інші. Найдорожчим лотом аукціону стала робота Олексія Іванюка «Світанок», яка пішла з молотка за $550.

DEC Place — платформа для подій нової генерації, розташована в центрі Києва. Орієнтована на культурні й освітні проекти у форматі edutainment, що поєднує навчання та розваги. Платформа має площу 600 м² і оснащена всім необхідним обладнанням для проведення заходів будь-якої складності.

DEC Place — один із проектів бізнес-родини DEC, об'єднаних спільною філософією Development, Education, Culture (розвиток, навчання, культура).

Адреса: Київ, бул. Лесі Українки, 23.

Сайт: www.dec-place.com.
Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.