Пресс-Релизы RSS

Концерн «Siemens AG» запрошує у світ промислової автоматизації

14 April, 2014, КиевЕвроиндекс  | 276 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Концерн «Siemens AG» — один зі світових лідерів із виробництва електротехнічної продукції, яку широко застосовують у різних сферах промисловості, енергетики, міській інфраструктурі та медицині. Дочірнє підприємство «Сіменс Україна» успішно просуває широку лінійку продукції німецького виробника на український ринок, зокрема й через регулярну участь у спеціалізованих виставках. elcomUkraine, що відбуватиметься 22 — 25 квітня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», — одна із них. І хоча компанія демонструє на ній головним чином продукцію промислової групи, її експозиція незмінно одна з найбільших і найпомітніших у виставковому павільйоні. не стане винятком і цьогорічний показ продуктових новинок «Siemens», запевняє Михайло Бубнов, директор департаменту промислової автоматизації та технології приводів.

– Масштабність нашої виставкової експозиції зумовлена широким асортиментом електротехнічної продукції, котру можна успішно, максимально ефективно застосовувати практично у всіх сферах промисловості. Зокрема, й у металургійній галузі, на підприємства якої ми не тільки постачаємо сучасне обладнання, а й виконуємо комплексні проекти замовників на основі провідних технологічних та інженерних рішень. Незважаючи на те, що на виставці elcomUkraine пропонуватимемо продукцію, технічні, технологічні й інжинірингові рішення промислового напряму, проте будемо раді й відвідувачам, які цікавляться іншими товарними групами «Siemens». У міру своїх знань орієнтовно проінформуємо та підкажемо, як і до яких фахівців, що працюють з електротехнікою інших напрямів, можна звернутися за детальнішими роз’ясненнями та консультаціями.

– Виставка elcomUkraine — це передусім демонстрація технічних новинок, технологічних та інжинірингових інновацій…

– Так. І наша експозиція в цьому сенсі не буде винятком. Готуємо безліч різноманітної поліграфічної продукції, але участь у виставці для нас не полягатиме у роздаванні проспектів. Вони будуть допоміжним засобом для презентування й популяризації електротехнічних новинок від «Siemens». Основу експозиції становитиме конкретна техніка. Причому демонструватимемо прилади та обладнання в дії, тобто реально працюючими на виставкових стендах. Наприклад, якщо це контролер, то з пакетом програмування, якщо частотний перетворювач, то в парі з двигуном, який він обслуговує. Однією із найцікавіших, найвагоміших і найперспективніших новинок, яку представимо на виставці, буде оновлена версія TIA Portal (Totally Integrated Automation Portal) — програмна платформа TIA Portal V13, яка є інтегрованим середовищем розробки програмного забезпечення систем автоматизації технологічних процесів: від рівня приводів і контролерів до рівня людино-машинного інтерфейсу. Нова версія містить чимало поліпшень, нових функцій і підтримує найновіші моделі ПЛК і панелей оператора, зокрема нове покоління контролерів S7-1200, нові процесори для системи S7-1500 та друге покоління панелей оператора серії Basic Panel.

Нагадаю, що TIA Portal дає змогу користувачам швидко та інтуїтивно розробляти комплексні проекти систем автоматизації, а це виключає традиційні витрати часу та кошти на інтеграцію окремих програмних пакетів. Такої широко й глибоко інтегрованої системи для комплексної автоматизації промислових об’єктів, окрім компанії «Simеns», ніхто інший поки що запропонувати не може.

Контролер S7-1200 покоління FW4 доступний як новий, найпотужніший у сімействі процесорів S7-1217C. Також апаратно й програмно оновлені всі інші процесори S7-1200: підвищено продуктивність, обсяг пам’яті, покращена робота входів у режимі швидкого обчислення, додано багато нових програмних функцій.

У другому поколінні панелей Basic Panel повністю перероблена апаратна начинка, що дає змогу реалізувати нові програмні завдання. У них нові екрани, які тепер мають більшу роздільну здатність і кількість кольорів, регульоване LED-підсвічування і широкоформатне співвідношення сторін екрана.

Лінійка процесорів S7-1500 розширена завдяки двом новим CPU. Один із них (1515-2 PN) призначений для середніх проектів, а найпотужніший 1518-4 PN/DP — для великих, де буде затребуване керування одночасно 128 приводами.

Серед значної кількості експонатів демонструватимемо і пристрій віддаленого збору та передачі даних Sitrans RD500. Унікальний модульний принцип його побудови дає можливість контролювати значну кількість технологічних сигналів, тоді як послідовні порти сприяють збиранню даних із будь-якого пристрою, що підтримує технологію Modbus RTU. RD500 містить один керувальний модуль зв’язку та до 16 керованих. Різні типи модулів дають змогу використовувати максимум до 128 стандартних входів і виходів. Послідовний порт RD500 здатний збирати дані від 247 керованих пристроїв Modbus RTU.

В окремій групі експонатів представимо лінійку сигналізаторів для різних потреб і галузей промисловості: ємнісні сигналізатори рівня Pointek CLS, надійні вібраційні сигналізатори номінального рівня Sitrans LVL для рідин і суспензій, вібраційні сигналізатори номінального рівня для
сипких продуктів Sitrans LVS, недорогі сигналізатори з поворотною лопаттю Sitrans LPS200 для сипких
продуктів.

Також відвідувачам виставки продемонструємо оновлену лінійку перетворювачів постійного струму серії Simoreg DC Master, які виконані в новому привабливому дизайні. Крім того, у них збільшена кількість інтерфейсів, удосконалена елементарна база.

Порівняно з пропозиціями інших відомих виробників електротехнічного обладнання, компанія «Siеmеns» має найбільший модельний ряд промислових контролерів, тому вони посядуть гідне місце і в цьогорічній експозиції. Окремо акцентуватимемо на приводній тематиці. Як і торік, у нашій експозиції промовисто представимо тему енергоефективності, адже електротехніка концерну «Siеmеns» незмінно має високий рівень енергоощадності.

– У рамках виставки компанія «Сіменс Україна» буде учасником так званої ділової програми форуму, яка передбачає проведення семінарів, презентацій, майстер-класів, конференцій тощо?

– Передусім ми націлені на різнопланове спілкування в межах власної експозиції. Для нас участь у виставці важлива не тільки можливістю популяризувати електротехнічні новинки, — вона є хорошою нагодою для живого професійного спілкування з тими відвідувачами, яким цікавий світ промислової автоматизації.

Анатолій Задорога, elcomnews

Виставка elcomUkraine 2014 відбуватиметься 22 — 25 квітня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Замовлення запрошень — на сайті www.elcom.ua.
     


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.