Пресс-Релизы RSS

Компанія з оренди авто Budget Україна відкрила нові офіси в аеропортах Києва та Львова

5 July, 2012, КиевBudget Украина Улучшенный аккаунт | 622 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


Компанія з оренди авто Budget Україна, яка входить в трійку лідерів серед прокатних компаній, відкрила нові офіси в Міжнародному аеропорті Київ (Жуляни) та у Міжнародному аеропорті Львів ім. Данила Галицького.

Локації Budget розташовані в зонах прильоту на першому поверсі аеропортів, тому гостям Києва і Львова тепер буде ще зручніше орендувати авто в аеропортах країни.

Нагадуємо, що аеропорт Київ знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Медова, 2, а аеропорт Львів - м. Львів, вул. Любінська, 168.

Забронювати авто в даних локаціях може кожен бажаючий через сайт компанії www.budget.ua. Клієнтам, які бажають замовляти оренду авто з мобільного телефону або планшету, стане в нагоді легкий у використанні сайт Budget Mobile, який був спеціально розроблений для користувачів smart phone.

На сьогоднішній день, Budget Україна надає послуги оренди авто у найширшій мережі представництв в аеропортах України.

Довідкова інформація: Компанія Budget Україна надає послуги з оренди авто, трансферу та аутсорсингу водіїв. Компанія створена в 2007 році, є часткою однієї з найкрупніших у світі автомобільних прокатних мереж, з локаціями в 128 країнах світу. В Україні компанія входить до складу Групи компаній Атолл Холдінг, до якої входять ЗАТ «Єврокар» (офіційний виробник автомобілів марок VW Group), ЗАТ «Формула Мотор Україна» (імпорт автомобілів Seat), ТОВ «Євро Лізинг» та інші.

Для контактів:
Анна Стародуб,
Тел.: + 38 050 387 77 37,
E-mail: [email protected]
   


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.