Пресс-Релизы RSS

На TEDxKyiv2015 K.Fund презентував бестселер про виховання інноваторів

16 December, 2015, КиевO2 Public Relations  | 130 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
14 грудня 2015 року — Фонд Василя Хмельницького K.Fund представив україномовну версію світового бестселера Тоні Вагнера (Tony Wagner) «Створення інноваторів: як виховати молодь, яка змінить світ» (Creating Innovators: The Making of Young People Who Will Change the World). Книга всесвітньо відомого експерта у сфері освіти Тоні Вагнера розповідає про те, як виростити людей, які хочуть і можуть змінювати світ навколо себе. З героями книги можна познайомитися на сайті kfund.ua.

Автор детально досліджує вплив батьків, вчителів, роботодавців, а також соціального та професійного середовища на становлення молодих інноваторів. Для презентації книги було обрано платформу TEDxKyiv2015 «I'm Pulse» — унікальний захід, який збирає лідерів інноваційного руху, здатних створювати нові смисли та ідеї. Конференції TED відбуваються у багатьох країнах світу й відомі надихаючими виступами своїх спікерів. Цього року K.Fund виступив генеральним партнером конференції в Києві.

«K.Fund розділяє місію TED — бути в тренді найбільш прогресивних ідей і поширювати їх по всьому світу. На конференціях ми бачимо та чуємо професійних новаторів. Тоні Вагнер у своїй книзі доступно пояснює, хто й як формує їхні базові принципи та навички, що згодом перетворюються на інноваційні ідеї. Саме тому для презентації нового видання ми вибрали TEDxKyiv2015. Це місце зустрічі людей, які бажають змінювати світ навколо себе», — зазначив засновник K.Fund, підприємець Василь Хмельницький.

Бестселер Тоні Вагнера переведений на більш ніж десять мов. Цього року книга вперше видається українською, а російськомовної версії видання поки не має. Вибір книги зумовлений її унікальністю й актуальністю для нашої країни: автор проаналізував історії багатьох сучасних інноваторів (серед них, наприклад, Кірк Фелпс — один з творців першого iPhone від Apple), щоб визначити, які фактори вплинули на їхнє становлення. Читачі мають можливість не лише ознайомитися із результатами дослідження, а й подивитися відеоінтерв'ю з реальними героями книги на сайті kfund.ua.

Тоні Вагнер — відомий експерт у сфері освіти, резидент Інноваційної лабораторії при Гарвардському університеті, науковий співробітник Центру інноваційних освітніх програм при Гарвардському університеті та засновник-співдиректор групи Change Leadership Group при Гарвардській вищій школі освіти.

«Немає значення, чи є ви батьками, викладачами (від дитячого садка до коледжу), наставниками, роботодавцями або політиками — історії про молодих інноваторів і про екосистеми, що сприяли розвитку їхніх здібностей, можуть навчити вас багато чому. Мене надихнули й продовжують надихати люди, з якими я спілкувався, працюючи над цим проектом. Тому запрошую вас прочитати, подивитися, послухати та навчитися, а потім подумати, поділитися й обговорити це з друзями та колегами. Адже якщо ми хочемо створити сильне економічне майбутнє та сталий спосіб життя для наших дітей і онуків, ми можемо й повинні багато чого зробити разом», — зазначає в анотації до видання Тоні Вагнер.

Довідка:

Фонд Василя Хмельницького K.Fund впроваджує в Україні модель безперервної освіти, де особлива роль надається книгам. У рамках проекту «Бібліотека Хмельницького» K.Fund планує регулярно знайомити українську аудиторію з кращими світовими виданнями за наступними напрямками: навчання, економіка, підприємництво.

Фонд K.Fund заснований українським підприємцем Василем Хмельницьким у 2015 році для підтримки проектів у сфері освіти й економіки. Місія K.Fund — давати ключі для розвитку та реалізації, забезпечувати можливості для отримання нових знань і навичок, сприяти відкриттям і допомагати вийти на новий рівень. K.Fund відкриває шлях до мрії -> kfund.ua

Василь Хмельницький — перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Інвестує кошти у розвиток різних бізнесів в Україні, надаючи перевагу співпраці та спільному управлінню. Практично кожен проект має індивідуальну конфігурацію акціонерів і менеджмент. На даний момент ключові зусилля підприємця сконцентровані на девелоперському бізнесі. Він є мажоритарним акціонером компанії UDP, яка реалізує масштабні інфраструктурні проекти. Серед них — міжнародний аеропорт Київ, ТРЦ Ocean Plaza, житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», RiverStone, «Паркове місто». Інвестує в бізнеси «Біофарми» (фармацевтична галузь), Star Media (виробництво кіно- й телепродукції), «РТМ» (національний оператор реклами).

У планах підприємця — створення високотехнологічних промислових виробництв, розвиток інноваційних парків, залучення зарубіжних інвестицій і технологій в Україні. Серед громадських ініціатив, підтримуваних підприємцем, — Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ); проекти громадської організації «Освіторія»: сучасна загальноосвітня школа «Новопечерська школа» в Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів з дитячих будинків та малозабезпечених сімей; магістерська програма публічного адміністрування в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект «Бібліотека Хмельницького».
         


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.