Пресс-Релизы RSS

Великдень назвали четвертим за популярністю українським святом серед клієнтів «Київстар»

18 April, 2012, КиевКомпания "Киевстар"  | 64 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Великдень — одне з найголовніших свят року в Україні. На Пасху 2012 року клієнти «Київстар» привітали своїх близьких 267 млн. разів.

Традиційно Великдень вважається сімейним святом, і українці віддають перевагу особистим привітанням з Христовим Воскресінням, ніж за допомогою мобільного чи іншого виду зв’язку. Але, незважаючи на це, 15 квітня цього року кожен клієнт «Київстар» в середньому привітав з Великоднем дзвінком 8 осіб, а 2 осіб — SMS-повідомленням. Загалом у день Пасхи у мережі оператора клієнти обмінялися 267 млн. привітань.

Особливою популярністю серед клієнтів «Київстар» 15 квітня користувались SMS-повідомлення. У порівнянні зі звичайним днем року клієнти оператора відправили текстових повідомлень у 5 разів більше — понад 50 млн. Цей обсяг також перевищив показник попереднього року на 8 млн. повідомлень — у 2011 році клієнти «Київстар» надіслали близько 42 млн. SMS.

Кількість MMS-повідомлень у свято зросла у 3 рази — майже до 447 тис. MMS. Дзвінків на Великдень пролунало 217 млн.

Найбільш піковою годиною щодо привітань 15 квітня стала 11 година ранку. Саме у цей час клієнти «Київстар» найбільш активно вітали своїх рідних та друзів. У цей час кількість відправлених SMS зросла більше ніж у 10 разів, MMS — у 4 рази (у порівнянні з годинами найвищого навантаження у звичайні дні).

Щодо користування мобільним інтернетом — обсягу передачі даних за технологією EDGE/GPRS, — то у святкові дні клієнти «Київстар» отримали та передали майже 16,5 ТБ даних (14-15ТБ зазвичай).

За усіма способами привітань (дзвінки, повідомлення) Великдень займає четверте місце серед українських свят — слідом за Новим Роком, Різдвом та 8 Березня. Адже у дні Нового 2012 року дзвінків було здійснено 494 млн., SMS відправлено — 108 млн., MMS — 900 тис. На Різдво дзвінків — 400 млн., SMS — 71 млн., MMS — 670 тис. А у жіноче свято — 8 Березня — у мережі «Київстар» пролунало 272,8 млн. дзвінків та було відправлено понад 61 млн. SMS і понад 860 тис. MMS.

Матеріали за темою:

  • Понад 1 млрд. привітань та рекорд з передачі даних 1 ТБ/год. на зимові свята у мережі «Київстар»
  • За кількістю привітань у мережі «Київстар» 8 Березня опинилося у ТОП-3 свят українці в

«Київстар» забезпечує клієнтів якісним та стабільним зв’язком як у святкові, так і у звичайні дні.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українських телекомунікаційних оператора – ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості. www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.ua
     


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.