Пресс-Релизы RSS

«Київстар» назвав найкращі роботи фотоконкурсу газети «День»

29 October, 2013, КиевКиевстар  | 444 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Національний оператор «Київстар» традиційно виступив партнером Міжнародного фотоконкурсу газети «День» та нагородив авторів 3-х найкращих фотографій, які піднімають тему сімейних цінностей та зв'язку поколінь.

На ХV Міжнародний фотоконкурс «День - 2013» було надіслано понад 2 600 фотографій, з яких до експозиції галереї «Лавра» потрапило 350. На думку «Київстар», 3-ом фотографам із сотень учасників вдалося краще за всіх втілити у своїх роботах найважливіші сімейні цінності та своє ставлення до них. Мати, що відкриває своєму малюкові світ знань (фотограф Микола Тимченко, «Перша абетка»), татусі, що гуляють з дітьми та дали своїм дружинам можливість відпочити (фотограф Руслан Канюка, «Батьківський день»), дитина, що підтримує батька-інваліда (фотограф Наталя Шаромова, «Мій тато») - ці сюжети компанія «Київстар» відзначила своїми призами.

Тетяна Пецько, менеджер програм соціальної відповідальності «Київстар»: «Ми підтримуємо фотоконкурс газети «День» вже більше 10 років. Він дає можливість подивитися на нашу країну зі сторони, побачити її красу та її соціальні проблеми, - від об'єктивів фотографів не сховається нічого. Але найважливіше для нас зараз - це сім'я. Тому ми відзначили 3-ох авторів, чиї роботи викликають добру усмішку та зміцнюють віру в сімейні узи».

«Займаюся фотографією вже 7 років, а в конкурсі газети «День» беру участь вже раз п'ятий, - розповідає Микола Тимченко, автор фото «Перша абетка». - Спіймати яскравий момент - для мене це найголовніше. «Перша абетка» - миттєвий кадр. Побачив - зняв. Мені здається, в цьому і є вся привабливість мистецтва фоторепортажу».

«Професійно фотографую з 2000-х років, - каже Руслан Канюка, автор фото «Батьківський день». - Вважаю, що репортажний кадр спланувати неможливо, та і особисто я постановочними фото не займаюся. Був у Кам'янець-Подільському, у відрядженні, зробив абсолютно спонтанний знімок. Так і вийшла фотографія «Батьківський день».

Фотоконкурс газети «День» - один з найбільш помітних фотопроектів нашої країни. У 2013 році найкращі фотороботи обирали у номінаціях: «Події», «Особистість», «Життя як воно є», «Український світ», «Світ очима дітей» та «Цілі розвитку тисячоліття».

Виставка в галереї «Лавра » триватиме з 26 жовтня по 3 листопада, вхід вільний.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected], www.kyivstar.ua
 


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.