Пресс-Релизы RSS

На App Club від «Київстар» зявився розділ ігор на тему Хелловіну

31 October, 2013, КиевКиевстар  | 537 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
«Київстар» склав список мобільних ігор, які розважать абонентів напередодні свята Хелловіну. Ігри доступні користувачам послуги App Club для завантаження на смартфони на базі операційної системи Android.

Напередодні Хелловіну App Club від «Київстар» пропонує такі тематичні ігри:

  1. «Зомбі ферма». Виростіть незламну армію зомбі у своєму телефоні і атакуйте сусідів-фермерів, щоб показати їм, хто справжній король зомбі.
  2. «Бомби проти зомбі». Захистіть свій будиночок проти армії зомбі.
  3. «Monster Shooter». Спробуйте вижити під натиском потужних хвиль ворогів – монстрів – і врятуйте бідне кошеня.
  4. «Бокс із зомбі». Дія відбувається на рингу. Докажіть усім, що ваші боксерські навички – серйозна загроза для супротивника-зомбі.
  5. «Голосомінялка». За допомогою цієї програми ви зможете несподівано розважити ваших співрозмовників у телефонній бесіді. Ваш голос зазвучить по-новому завдяки ефектам голосу кіборга, монстра, дракона і ще декількох цікавих персонажів.
  6. «Темний бігун». Аби вибратися з лісу, повного жахіття, біжіть, не зупиняючись. Чи вдасться вам дістатися безпечної території, залежить лише від вас.
  7. «PumpkinLines». Знищіть якомога більше гарбузів, помістивши їх поруч один з одним за кольором.

Послуга App Club від «Київстар» – це більше 6 000 хітових мобільних ігор та корисних застосунків. Найкращі мобільні ігри та додатки в App Club у повних версіях можна завантажувати без обмежень і без плати за інтернет-трафік. Щодня колекція поповнюється іграми та програмами для найбільш поширених в Україні моделей смартфонів на базі Android та Symbian, а також телефонів з підтримкою Java.

Перші шість днів користування послугою безкоштовні. Далі доступ до каталогу кращих ігор коштуватиме 0,58 грн на добу (з ПДВ та без збору в ПФ). Підключення послуги безкоштовне.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua
 


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.