Пресс-Релизы RSS

Порівняння функцій навушників AirPods Pro та AirPods Pro 2 - iSpace.ua

5 February, 2024, КиевB2Blogger.com Улучшенный аккаунт | 77 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | МеткиУ 2016 році світ вперше побачив бездротові навушники AirPods від Apple. Тоді вибір був простий: купити AirPods або користуватися звичайними провідними. На сьогоднішній день ситуація змінилася: Apple представила більше чотирьох моделей бездротових навушників. Найпопулярніші серед них - AirPods Pro і AirPods Pro 2. Яка різниця між ними та які краще обрати?

Характеристики та дизайн

Дизайн навушників не змінився. Зовнішньо AirPods Pro 2 не відрізняються від своїх попередників, AirPods Pro. Форма аудіогарнітури обох поколінь має вигляд витягнутого конуса, повністю адаптованого до анатомії вуха людини. В комплекті до нових AirPods Pro 2 входить додаткова насадка XS, ідеально підходяча для дитячих вух. Це доповнення до вже наявних насадок L-, M-, S-розмірів.

Зазначимо, що зовні обидва покоління навушників виглядають абсолютно однаково і мають однакові розміри та вагу. Футляри для навушників виготовлені з білого глянцевого пластику та обладнані системою захисту від вологи. Проте футляр для AirPods Pro 2 має відмінність:

  • Кріплення для ременя було додано з боку для носіння футляра без додаткових пристроїв.
  • Додаткові роз'єми були розміщені знизу на блоку.

Що відрізняється

Основні зміни в AirPods Pro 2 - це технічні характеристики. Тому, якщо ви вибираєте нові навушники і порівнюєте ці дві моделі, то краще купити AirPods Pro 2. Незважаючи на поліпшення другого покоління, різниця в ціні між AirPods Pro 2 та AirPods Pro є незначною.

AirPods Pro 2 оснащені чіпом, який значно поліпшує пропускну здатність звуку. Крім того, завдяки оновленій начинці, AirPods Pro 2 мають підвищену продуктивність та енергоефективність. Apple гарантує, що AirPods Pro 2 працюватимуть не менше шести годин на одному заряді, а з кейсом - до 30 годин.

Мікрофон у AirPods Pro 2 також був поліпшений, здатний краще ловити звук, відсікати шум і робити голос більш рівним та чітким. Також, AirPods Pro 2 мають сенсорну панель управління, яку можна використовувати для регулювання звуку легким торканням зовнішньої сторони навушників.

Що купити AirPods Pro чи AirPods Pro 2

З огляду на те, що AirPods Pro 2 відрізняються поліпшеними технічними характеристиками, такими як покращений чіп, підвищена продуктивність та енергоефективність, а також удосконалений мікрофон, вони стають привабливим варіантом порівняно з AirPods Pro. Однак різниця в ціні є невеликою, і вибір може залежати від особистих уподобань та бюджетних можливостей. Якщо важливі поліпшені характеристики та довгий термін роботи, то AirPods Pro 2 може бути оптимальним вибором. У той час як AirPods Pro залишаються якісним та надійним варіантом для тих, хто шукає бездротові навушники від Apple за більш доступною ціною.

Про iSpace.ua

iSpace (Ай Спейс) – офіційний представник Apple в Україні зі статусом Apple Premium Reseller. У наших Apple Stores ви зможете знайти повний асортимент комп'ютерів Mac (включаючи MacBook Pro, MacBook Air та інші моделі), смартфонів iPhone, годинників Apple Watch, планшетів iPad і безпровідних навушників AirPods, а також великий вибір аксесуарів та програмного забезпечення. iSpace – це експертний центр Apple в Україні, де ви завжди можете звернутися з будь-яким запитанням та отримати кваліфіковану консультацію від фахівців офіційного представництва Apple Premium Reseller. 
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.