29 September, 2014, Киев — O2 Public Relations | 116
Государство и Общество
Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Одне з ключових питань, яке обговорюватиметься на Київському міжнародному економічному форумі (КМЕФ) 2 жовтня 2014 року, — реформування освіти разом із іншими пріоритетними галузями та напрямками нової економіки, здатними вивести Україну «з третього світу в перший».
Україна потребує зміни у ставленні держави до освіти. Підвищення конкурентоспроможності українських навчальних закладів та інтеграція їх у світову академічну спільноту можливі тільки за умови проведення глибоких реформ, які передбачають інтеграцію науки та освіти, суттєве підвищення якості освіти та її орієнтацію на потреби реальних замовників – роботодавців.
«Освіта забезпечує розвиток людини і країни в цілому, створює людський капітал та інноваційну економіку. Від освіти, зрештою, залежить, хто прийде працювати в народне господарство і хто стане управлінцем у державі, — впевнений міністр освіти і науки України Сергій Квіт. — Інновації теж створюються людьми, які здатні це робити. Інвестиції в освіту — це не витрати, це інвестиції в майбутнє».
Крім Сергія Квіта у панельній дискусії візьмуть участь відомі вітчизняні та закордонні фахівці в галузі освіти: голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич, співзасновник проекту Сoursera, професор Стенфордського університету Дафна Колер, Директор з корпоративних і державних справ Intel в Україні та країнах СНД Тетяна Нанаєва, Директор департаменту освіти штаб квартири Microsoft в Центральній та Східній Європі - Крістодолос Папафотіс, декан Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs) Олександр Саврук, директор Новопечерської школи Ірена Корбабіч-Путко.
Запрошені спікери разом з освітянами, представниками влади і бізнесу шукатимуть можливі шляхи поєднання освіти, науки та бізнесу в єдину інноваційну систему, її інтеграції у глобальний світ та створення умов і стимулів для провідних науковців та інженерів залишатися в Україні.
Зокрема, увага буде зосереджена на таких гострих і складних питаннях:
Реєстрація на Київський міжнародний економічний форум вже відкрита. Стежте за новинами на офіційній сторінці форуму http://www.forumkyiv.org та на Facebook: https://www.facebook.com/kyiveconomicforum.
Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтований на організацію діалогу експертів, бізнесу та влади, запозичення кращого світового досвіду, створення «дорожньої карти» розвитку та сприяння конвертації ідей у реальні дії.
www.forumkyiv.org
Організатори:
«Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) — один з трьох найстаріших вищих навчальних закладів України, правонаступник Києво-Могилянської академії (1615–1919); налічує 6 факультетів, 28 наукових центрів і лабораторій, Києво-Могилянську бізнес-школу (kmbs), 9 відділів Наукової бібліотеки, понад 9 000 випускників; більше 800 викладачів і співробітників щорічно навчають 3 469 студентів.
www.ukma.edu
Київська школа економіки (KSE) — навчальний заклад світового рівня, діяльність якого сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.
www.kse.org.ua
Дискусійний клуб «КОЛО» — спільнота представників середнього бізнесу, державних управлінців, учених, експертів, діячів культури та журналістів, які реалізують спрямовані на соціально-економічний розвиток України ініціативи.
www.koloclub.org
Асоціація «Інноваційний розвиток України» об’єднує провідні міжнародні та національні компанії у сфері високих технологій, освіти й науки, інформаційних технологій, машинобудування, мікроелектроніки, енергоефективності. Місією асоціації є cтворення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні.
www.uaid.com.ua
Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали