Пресс-Релизы RSS

Компанія «Керхер» очистила Національний дендропарк України «Софіївка» в м. Умань

19 June, 2014, КиевPromodo Улучшенный аккаунт | 1039 Горячие просмотры
     

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


З 11.06.2014 по 14.06.2014 спеціалісти компанії «Керхер» очистили ряд об’єктів архітектури Національного дендрологічного парку України «Софіївка» в місті Умань за допомогою професійної прибиральної техніки Kärcher. В 2014 році парку виповнилося 218 років з моменту заснування. За цей період таке глибоке очищення проводилося вперше.

В рамках проекту компанія «Керхер» очистила близько 2000 кв.м. площі парку від забруднень, таких як, мох та водорості на поверхні граніту, недопалки сигарет та інше вуличне сміття, застарілий бруд від розлитих напоїв, атмосферні багаторічні забруднення.

Ця територія була очищена за допомогою підмітального та підлого-мийного обладнання Kärcher. А також використовувались апарати високого та надвисокого тиску з бензиновими двигунами для мобільності у використанні.

Всього на об'єкті працювало 7 фахівців компанії «Керхер», 10 одиниць великої професійної техніки і більше 15 одиниць аксесуарів та комплектуючих.

Очищення парку «Софіївка» є частиною культурно-спонсорської програми, яку підтримує ТОВ «Керхер» в Україні. У рамках програми німецько-українською командою було добровільно очищено Потьомкінські сходи у м. Одеса, будинок міської адміністрації в м. Київ, будівля Музкомедії у м. Одеса, Пейзажна Алея у м. Київ, Парк «Перемога» у м. Київ, площу та пам'ятник Т.Г. Шевченку у Львові.

Довідка: Компанія Alfred Kärcher GmbH & Co. KG була заснована в 1935 р. підприємцем і інженером Альфредом Керхером. Сьогодні, як і 79 років тому компанія є сімейним підприємством. Річний оборот становить понад 2 млрд. Євро. У компанії більш ніж 10000 співробітників. Представництва компанії зосереджені в 60 країнах по всьому світу. Представництво в Україні працює з 2006 року. Компанія виробляє побутову та професійну техніку для очищення та прибирання. До широкого спектру продукції Kärcher відносяться миючі апарати високого тиску, прибиральні і миючі пилососи, пароочищувачі й склоочисники, обладнання для мийки автомобілів, апарати очищення сухим льодом, миючі засоби, системи водопостачання та очищення води, а також насоси для дому та саду з відповідними аксесуарами.

Контакти:

Спеціаліст відділу маркетингу ТОВ «Керхер» Микола Свірєпов, тел.: +380 (67) 434-53-06
   


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.