Пресс-Релизы RSS

У малого підприємництва України є шанс стати європейським

29 October, 2013, КиевPleon Talan  | 267 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки




24 жовтня 2013 року Український союз промисловців і підприємців (УСПП) спільно з компанією «Емвей Україна» провів круглий стіл на тему «Малий бізнес в Україні: який в нього шанс стати європейським?» В дискусії брали участь провідні представники громадських асоціацій, банків, аудиторських компаній, міжнародних організацій та бізнес-експертів.

Цей захід розпочав серію регулярних конференцій, ініційованих УСПП в рамках співпраці з компанією «Емвей Україна» з метою підтримки розвитку національного підприємництва. Головна ідея у тому, щоб не лише обговорити питання з якими стикаються бізнесмени, а й надати їм практичні рекомендації щодо їхнього вирішення. Перший круглий стіл розглядав проблему, які перешкоди заважають українцям займатися власною справою та  був присвячений наступним питанням:

  1. Державне регулювання, відсутність підтримки з боку держави;
  2. Де взяти стартовий капітал.

Сергій Прохоров, перший віце-президент УСПП: «Доля малого бізнесу в національному продукті України дуже незначна. І нам є над чим задуматися, виходячи з високої вірогідності відкриття ЗВТ з ЄС, що може спричинити певні труднощі для великих підприємств, в тому числі – у вигляді звільнених працівників, які будуть вимушені випробувати себе в якості підприємців».

Томаш Мурас, генеральний директор компанії «Емвей Україна»: «За результатами дослідження Amway, 72,1% українців позитивно ставляться до ідеї створення власного бізнесу. Але розпочати свою справу готові далеко не всі – лише 38,1%, що на 3 % вище, ніж у 2010 році. Тобто, Україна має великий потенціал до розвитку підприємницької діяльності, але багато перешкод зупиняють людей відкрити свій бізнес».

В’ячеслав Биковець, генеральний директор Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України: «Українські підприємці відстають від європейських по таких параметрах, як якість продукції та послуг, загальний внесок в розвиток економіки, рівень продуктивності праці, наявність економічно доцільних робочих місць, соціальні гарантії тощо. Шлях до досягнення цих стандартів полягає в  реалізації державних засад регуляторної політики, встановлені прозорих правил гри й заохочені конкуренції».

Олексій Молдован, завідувач сектору грошово-фінансової стратегії Національного інституту стратегічних досліджень: «Створення ЗВТ з ЄС відкриває значні можливості для українських виробників, проте уряду необхідно усвідомлювати, що європейські підприємства, для яких доступний комплекс потужних фіскальних стимулів для модернізації виробництва та українські підприємства, які постійно перебувають під фіскальним пресингом, знаходяться в нерівних умовах».

Микола Бузинський, голова Федерації роботодавців Чернівецької області, керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва у Чернівецькій області: «В державі повинні діяти чіткі механізми державного стимулювання малого підприємництва, заходи, спрямовані на переоснащення діючого виробництва шляхом залучення сучасних, інноваційних та енергоощадних технологій, створення безпечних та здорових умов праці. І, безумовно, важливо, щоб існувала єдина система державних стандартів започаткування власного бізнесу».

Сергій Мамедов, виконавчий директор Незалежної асоціації банків України виклав свої погляди на проблеми та перспективи банківського кредитування малого та середнього бізнесу в Україні. Вказавши на ті чинники, що заважають банкам активніше кредитувати підприємства МСБ, він підкреслив, що фінансово-кредитні установи, як ніхто інший, зацікавлені у зменшенні кредитних ставок для МСБ і розширення за рахунок цього своєї клієнтської бази.

Учасники першого круглого столу дійшли згоди в тому, що перспектив для розвитку українського підприємництва більше, ніж ризиків, що в державі існує багато дієвих механізмів й майданчиків підтримки МСБ, про які підприємці мало знають. І роль громадських організацій бізнесу в процесі підтримки МСБ якраз полягає в тому, щоб популяризувати ці процеси, підказувати підприємцям, де їм можна отримати належну консультаційну чи фінансову допомогу. За підсумками дискусії УСПП має намір сформувати документ, який стане своєрідними рекомендаціями тим, хто працює з малим бізнесом та допомагає йому.

Інформація про УСПП

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) — всеукраїнська громадська неприбуткова організація, створена 15 лютого 1992 р з метою захисту економічних та соціальних прав промисловців та підприємців України. УСПП є найпрестижнішою і впливовою організацією в Україні, яка об'єднала понад 35 000 структур з різними формами управліннями з усіх галузей і з усіх регіонів країни. Їм належить понад 80% внутрішнього продукту України. Союз є членом Міжнародного конгресу промисловців і підприємців, Європейського ділового конгресу, постійним учасником з'їздів Міжнародної організації праці, співпрацює з Організацією Об'єднаних Націй ( ООН) в галузі індустріального розвитку ,членом Центральноєвропейської ініціативи, Організації чорноморського економічного співробітництва і т.д. УСПП має представництва в наступних країнах: Польща, Кіпр, Данія, Угорщина, Китай, Нідерланди, Німеччина, Туреччина, США, Російська Федерація, Швейцарія, Республіка Куба і Балтійські країни. З 1999 р. президентом УСПП є Кінах Анатолій Кирилович.

Інформація про AMWAY

В цьому році ТОВ «Емвей Україна» (amway.ua), представництво міжнародної компанії прямого продажу AMWAY Corp., відзначає 10-річчя своєї успішної діяльності на українському ринку. За цей період компанія налагодила співробітництво з більш ніж 250 тис. Незалежних підприємців Amway. Також були відкриті торгові центри ТОВ «Емвей Україна» в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові і Одесі.

Amway (amway.com) – одна з найбільших у світі компаній прямого продажу. У 2012 році обсяг продажів Alticor Inc., материнської компанії Amway, сягнув $ 11,3 млрд. Компанія була заснована в 1959 році підприємцями Річем ДеВосом і Джеєм Ван Анделом. Штаб-квартира знаходиться в місті Ейда, штат Мічиган, США. Amway пропонує споживачам продукцію та можливість власного бізнесу через мережу із 3 млн дистриб'юторів у 100 країнах і територіях світу.

Асортимент продукції Amway представлений 450 найменуваннями в семи категоріях. Найбільші обсяги продажів припадають на наступні бренди: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE™, декоративна косметика та засоби для догляду за шкірою ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™ і посуд iCook™. Компанія виробляє та вдосконалює продукцію, а також надає послуги з логістики через свої підрозділи Access Business Group і Alticor Corporate Enterprises.

Компанія Amway в 2003 році ініціювала благодійну програму ONE BY ONE («Один за одним») для надання допомоги нужденним дітям у всьому світі. За 10 років співробітники та Незалежні підприємці Amway зібрали $190 млн і вклали 2,7 млн волонтерських годин, чим змінили на краще життя 10 млн дітей.

 




         


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.