23 August, 2013, Киев — Киевстар | 126
Телекоммуникации и Связь
Версия для печати | Отправить @mail | Метки
«Київстар» у 2007 році став впроваджувати технологічні рішення для підготовки мережі до надання послуг 3G/LTE. У ході цього проекту були поступово демонтовані старі комутатори для мереж 2G, і побудована нова комутаційна мережа з використанням архітектури NGN (Next Generation Network), в основі якої – комутатори Mobile Softswitch та MSC Server Blade Cluster, виробництва компанії Ericsson. Одночасно, усі сегменти мереж мобільного та фіксованого зв’язку «Київстар» переводились на обслуговування цими комутаторами.
Перший в Україні комутатор, що відповідає рівню NGN, було встановлено 23 серпня 2007 року в мережі «Київстар» у місті Львів. Остаточно, процес переводу голосового трафіку на обслуговування через NGN комутатори, було завершено у 2009 році. Загалом, з 2007 року по сьогодні, NGN комутаторами оброблено вже 500 мільярдів дзвінків.
2012 року «Київстар» перейшов до наступного етапу впровадження технічних рішень нового рівня: заміни обладнання базових станцій 2,5G на нове обладнання, що підтримує стандарти 3G/LTE., а також переведення базових станцій на технологію IP.
MSC Server Blade Cluster — комутатори «нового покоління», які використовуються при побудові мереж, що підтримують технології широкосмугового мобільного інтернету. Використання такого обладнання дає безліч переваг. Перш за все, це можливість нарощування ємності при суттєвій економії площі технологічних приміщень (до 90%) і економії споживаної електроенергії (до 70%). Так, якщо раніше обладнання MSS, яке може обслуговувати голосові дзвінки 10 млн. абонентів, займало площу великого приміщення в кілька десятків квадратних метрів, то тепер для цього потрібно лише невелика шафа, яка займає менше одного квадратного метра. Також зріс рівень надійності устаткування та його ремонтопридатність при істотному зниженні витрат на обслуговування.
«Комутаційна мережа NGN – це та технічна основа, яка забезпечить подальшу еволюцію мережі для надання послуг мобільної передачі даних стандарту 3G/LTE. Те, що весь трафік у мережі «Київстар» переведено на цю комутаційну мережу, фактично означає, що технічно ми повністю готові до надання клієнтам таких послуг. Все залежить від того, як швидко держава зможе провести конкурс на частоти 3G, чи надасть дозвіл на використання для цих послуг існуючого частотного ресурсу», — говорить Сергій Климов, директор з планування мереж «Київстар».
На сьогодні в мережі «Київстар» працюють 70 комутаторів NGN рівня і 105 вузлів MgW, які обслуговують весь трафік мобільного та фіксованого зв’язку абонентів «Київстар», а також транзитний трафік інших операторів телекомунікацій.
Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»
Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.
До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.
«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах.
«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».
Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.
За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали