12 August, 2008, Одесса — Юридические услуги в Одессе и Украине,оптимизация управления предприятием,консультации собственникам бизнеса | 1697
Маркетинг, Реклама и PR
Государство и Общество
Медиа и СМИ
Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Як ці далекі родичі героїв кінофільму "Містер і місіс Сміт" можуть вплинути на долі як Америки, так і миру? Адже не секрет для тих, хто стежить за світовими подіями, що ситуація в передвиборній гонці кандидатів у президенти, по останнім публічним повідомленням, прийшла до патовой ситуації, чим те нагадаючу ситуацію в українському политикуме.
Ця президентська гонка в Америці - змагання двох поколінь політиків: один з найбільш молодих претендентів на пост президента із часів Кеннеді, 46- літній Барак Обама, протистоїть сенаторові Джонові Маккейну, якому в серпні здійсниться 72.
І це не стільки змагання віків, скільки впевнений набір балів представником середнього класу Америки - Бараком Обамой, у якого на сайті є девіз: "Powered by hope and supporters lіke you" ("Спонукуваний надією й прихильниками - такими, як Ви"). Якщо Маккейн неодноразово акцентував увагу виборців на боротьбі з тероризмом, чим, у свою чергу, акцентував увагу останніх на якихось адекватних мірах, то Обама Барак робить ставку на рішенні економічних проблем на основі нових технологій не на шкоду безпеки своєї країни. І дійсно - не політика "яструбів", що, можливо, піде в минуле разом з попередньою адміністрацією, може зараз бути затребуваної, а політика економічних реформ, єднання народів в усьому світі й новому баченні старих проблем: суспільство перебуває перед якимись навислими, але ще не озвученими проблемами, частина з яких уже неусвідомлено носиться по світлу.
Америка звикла жити в борг. Ресурс на "солодке життя" до справжнього моменту стояв на "трьох китах": долар як міжнародний засіб платежу із установленням нерівноцінного обмінного курсу (читай: верстат друкування паперу - у наших руках), доступ до матеріальних ресурсів інших країн в обмін на продукти їхньої переробки з урахуванням нерівноцінної надбавки (читай - ваші надра - наші надра), використання у своїх цілях трудових ресурсів інших країн (читай - ваша праця й ваші мозки - це наш ресурс, а не ваш). Така система, що раніше називали "неоколоніалізм", трималася як за рахунок системи несилового впливу на населення й політиків інших країн (одурманююча культура, шантаж і підкуп політиків, приведення у владу як прямих, що розуміють на кого працюють, ставлеників, так і, можливо, не розуміючих, хто їх "смикає за ниточки", агентів впливу), так і з використанням створеного за рахунок вищевказаних ресурсів военно - промислового потенціалу (створеного за наш із вами рахунок).
Вся ця система так би й продовжувала б працювати, якби не події на Землі, які поки жоден уряд планети не в змозі вирішити поодинці ...
Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали