11 February, 2010, Киев — МТС-Украина | 202
Семинары и Конференции
Телекоммуникации и Связь
Образование и Наука
Версия для печати | Отправить @mail | Метки
«Членство МКУ в даних асоціаціях сприятиме встановленню міжнародних контактів з колегами, дозволить ознайомитися з передовим досвідом роботи провідних світових освітніх структур і упровадити передові методики викладання в процес підготовки слухачів МКУ, що, у свою чергу, дозволить збільшити конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці», - коментує Олександр Попов, керівник проекту Міжкорпоративний Університет, кандидат економічних наук.
Всесвітня асоціація сумісної освіти (WACE)
Всесвітня асоціація сумісної освіти – міжнародна організація, діяльність якої присвячена розвитку освітніх програм, орієнтованих на потреби ринку праці. Одним з основних завдань асоціації є побудова взаємовигідних відносин між навчальними закладами і працедавцями. Асоціація об'єднує більше 160 освітніх установ зі всього світу.
Європейській асоціації міжнародної освіти (EAIE)
Провідним пріоритетом діяльності Європейської асоціації міжнародної освіти є розвиток і допомога в розширенні міжнародних зв'язків вищих учбових закладів і освітніх структур Європи і всього світу. Асоціація також приділяє значну увагу програмам освітньої підготовки студентів до реальних вимог бізнесу. Асоціація об'єднує більше 1800 фахівців в області вищої освіти зі всього світу.
Випуск першої групи Міжкорпоративного Університету
З жовтня по грудень 2009 року перша група слухачів МКУ пройшла 72-годинну програму навчання і стажування в реальних робочих умовах у компаніях: «Вімм-Білль-Данн Україна», «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» і МТС.
У грудні 2009 року відбувся урочистий випуск слухачів. 14 студентів трьох вузів-учасників: Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету ім. Т.Шевченка і Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» – отримали сертифікати, які свідчать про успішне завершення ними інноваційної програми навчання.
Набір наступних груп студентів у МКУ запланований на лютий-березень 2010 року.
Докладнішу інформацію про Міжкорпоративний Університет: історію, програми навчання і умови прийому слухачів – ви можете отримати по прямому посиланню http://company.mts.com.ua/ukr/icu.php.
***
Мережа ЗАТ «Український Мобільний Зв'язок» (МТС Україна) охоплює більше 97% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 17,82 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2008 рік склав $1,662 млрд.
***
МТС Україна є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) найбільшого оператора мобільного зв'язку в Росії, Центральній та Східній Європі за кількістю абонентів. Разом із дочірніми компаніями, МТС обслуговує понад 95,65 мільйона абонентів. Населення 82 регіонів Росії а також Вірменії, Білорусії, України, Узбекистану и Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає більше 230 мільйонів чоловік. З 2000 року акції ВАТ МТС котуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) під символом «MBT».
У квітні 2009 року бренд МТС другий раз підряд став найдорожчим російським брендом, який увійшов до числа ста лідируючих світових брендів за рейтингом BRANDZ™, опублікованому у Financial Times провідним міжнародним дослідницьким агентством Millward Brown. Додаткову інформацію про компанію можна знайти на сайті www.mts.ru.
***
Деякі заяви в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів МТС і/або UMC відповідно до положень Законодавчого акта США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова «очікується», «оцінюється», «має намір», «буде», «міг би» або інші подібні вирази. Ми б хотіли попередити Вас, що ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Ми не маємо наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Ми адресуємо Вас до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20-F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі «Фактори ризику» форми 20-F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони містять у собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов'язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на українському ринку, та країн СНД, коливання котирувань акцій, керування фінансовими ризиками, а також поява інших факторів ризику.
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали