Пресс-Релизы RSS

Світовий ринок штучної трави виріс на 12-15% протягом 2016 року

10 April, 2017, КиевGarland Communications  | 263 Колличество просмотров
     

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Такі дані були оприлюднені на щорічній міжнародній конференції по штучній траві «The Grass Yarn and Tufters Forum 2017», яка пройшла наприкінці березня у Мадриді, Іспанія. На заході також виступили представники української компанії «ФФУ Продакшн», яка є першим і єдиним у світі заводом, який належить футбольній федерації країни.

На форумі підіймалися питання стосовно усіх етапів виробництва штучної трави: від виготовлення сировини і тафтингу до встановлення покриттів і кінцевого використання. За даними компанії AMI Consulting, яка є європейським лідером у галузі спеціалізованих досліджень ринків пластику, минулий рік був періодом активного зростання для ринку штучної трави у світових масштабах. Даний ринок у 2016 році виріс на 12-15% порівняно з попереднім періодом.

Особливо активні темпи росту відмічено у Європі, на спортивних ринках штучної трави, а також на ринках штучної трави для дозвілля та озеленення. Представник AMI Consulting відмітив, що попит на штучну траву продовжує зростати практично в усьому світі. На сьогодні найбільші гравці на даному ринку — виробники з оборотом не менше 100 млн. доларів на рік. До числа ТОП-5 найбільших світових компаній входить і група Polytan, з якою активно співпрацює український завод «ФФУ Продакшн».

«Ринок штучної трави зростає в усьому світі дуже активними темпами, тому що на сьогодні це оптимальне рішення як для професійного футболу, так і для різноманітних зон рекреації, — розповів Андрій Окунський, директор «ФФУ Продакшн». — Наш завод зможе повністю забезпечити потреби футбольної інфраструктури України, що дозволить футболістам усіх рівнів грати на найсучаснішому покритті 3-го покоління».

За словами Андрія Окунського, співпраця «ФФУ Продакшн» з групою Polytan дає Україні можливість використовувати у виробництві найсучасніші технології і виготовляти продукт, якість якого відповідає найвищим світовим вимогам, що підтверджено сертифікатами Міжнародної федерації футболу (FIFA). Також це можливість використовувати у виробництві останні інноваційні розробки, наприклад, ті, які щойно були презентовані на форумі.

«Україна зможе відразу зробити суттєвий ривок у модернізації футбольної інфраструктури, перестрибнувши відразу кілька етапів, через які проходили західні країни протягом останніх десятиліть», — підсумовує директор «ФФУ Продакшн».

Довідка про компанію

  • ТОВ «ФФУ Продакшн» — перший вітчизняний завод з виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів cвітового рівня.
  • Компанія заснована Федерацією футболу України (ФФУ) у 2016 році. Основна мета підприємства — сприяти розвитку та модернізації футбольної інфраструктури в Україні.
  • Виробництво базується на технологіях німецької компанії Polytan, яка з 1969 року є одним з світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів та рекомендована FIFA, FIH, IRB. Всі матеріали та компоненти, необхідні для виробництва, є екологічно чистими та відповідають сучасним світовим стандартам.
  • Основним продуктом «ФФУ Продакшн» є система штучного покриття III-го покоління LigaGrass Pro CoolPlus. Особливості даного продукту: висока зносостійкість, довгий строк експлуатації, ультратонке волокно, гіпоалергенність, УФ стійкість, особлива гофрована форма трави з шорохуватою поверхнею, що забезпечує ідеальне зчеплення взуття гравця з поверхнею ігрового поля, система дуоколор, що робить покриття візуально ідентичним з натуральним газоном.
  • Компанія забезпечує надання повного пакету послуг за принципом "все з одних рук": проектування та підготовка майданчиків, виготовлення штучного газону, укладка штучного газону та поточне обслуговування.
  • Покриття «ФФУ Продакшн» є оптимальним варіантом для професійних спортивних клубів, навчальних закладів, баз відпочинку, а також підходить для створення ландшафтних зон навколо громадських та соціальних об'єктів. 


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.