Пресс-Релизы RSS

Торговельна марка Efes Pilsener підтримала київську зустріч Travel Massive

6 October, 2014, КиевEfes Ukraine Улучшенный аккаунт | 270 Колличество просмотров
     

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


2 жовтня у Києві відбулася регулярна зустріч учасників світового руху Travel Massive. Захід відбувся за підтримки знаменитого бренду Efes Pilsener: середземноморського пива №1 у світі.

Travel Massive – це глобальний міжнародний рух, що об‘єднує представників travel-індустрії з 34 країн: Австралії, США, Великобританії, Франції, Чехії, Польщі, України та ін. На зустрічах у рамках Travel Massive фахівці туріндустрії, представники авіакомпаній, досвідчені мандрівники та початківці, а також блогери та професійні журналісти у неформальній атмосфері діляться досвідом та враженнями. 

У Києві ці зустрічі проводяться із 2013 року та відбуваються в форматі експрес-доповідей на актуальні та корисні для присутніх теми. Для прикладу, 2-го жовтня біля двох сотень відвідувачів Київського Міжнародного Виставкового центру, де відбулася чергова зустріч, знайомилися з таємницями бюджетних мандрівок усім світом, основами маркетингу в соціальних мережах для туризму, можливостями перетворити хобі на джерело прибутку. Також гості заходу брали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах і жваво спілкувалися за келихом холодного пива Efes Pilsener: середземноморського пива №1 у світі.

«Ми вже вдруге підтримуємо зустрічі Kiev Travel Massive і пригощаємо присутніх знаменитим пивом Efes Pilsener. Адже ця назва відома практично кожному, хто бодай раз побував на Середземному морі: як туристам, так і представникам travel-індустрії. Впевнений, що освіжаючий смак пива Efes Pilsener ще раз нагадав відвідувачам Kiev Travel Massive про приємні моменти в житті, пов‘язані із морем, сонцем та відпочинком», – говорить Олександр Антонець, бренд-менеджер преміальних марок Efes Ukraine.

Про компанію:

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») – один із лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. Входить до міжнародної групи Efes – 4-го найбільшого в Європі виробника пива (за даними Euromonitor), а також 6-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Група Efes включає 16 пивних заводів, 7 солодовень та 23 заводи з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу. Продукція Efes представлена у 85 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України на початку 2012 року, у результаті M&A угоди з міжнародною групою SABMiller (яка, у свою чергу, прийшла до України в липні 2008 р.). У 2012 році продажі Efes Ukraine зросли на 14% у порівнянні з попереднім роком. А за результатами 2013 року обсяг продажів компанії збільшився на 26%, і склав 23,5 млн. дал пива.

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Miller Genuine Draft, Velkopopovicky Kozel, Pilsner Urquell, REDD'S, Efes Pilsener, Grolsch Premium Lager, «Старый Мельник», «Жигулівське Розливне», «Золотая Бочка», Amsterdam Navigator, «Кружка Свіжого», «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».
         


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.