Пресс-Релизы RSS

TM Miller Genuine Draft підтримала Harley-Davidson Garage Party

3 September, 2014, КиевEfes Ukraine Улучшенный аккаунт | 1068 Горячие просмотры
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


30 серпня у Києві відбулася байкерська вечірка Harley-Davidson® Garage Party. Офіційним пивним партнером вечора стала торговельна марка Miller Genuine Draft.

Відомі в усьому світі вечірки формату Garage Party™, які організовують дилери Harley-Davidson®, зрештою, дісталися і України. Перший захід Harley-Davidson® Garage Party зібрав у Києві власників легендарних мотоциклів, їхніх друзів, знайомих, чоловіків та дружин, а також просто людей, які люблять марку Harley-Davidson®.

Легкий формат вечірки дозволив кожному з гостей Garage Party знайти собі справу до душі, будь то тест-драйв нових мотоциклів, розпродаж брендового одягу Harley-Davidson® чи цікаве відео та фотографії на тему світової мотокультури. А після розваг присутні віддали належне частуванню у стилі «барбекю» та освіжилися добре відомим шанувальникам Harley-Davidson® пивом Miller Genuine Draft.

«У Harley-Davidson® багато спільного з брендом Miller: ми родом з одного міста (Мілуокі, США), ми відомі у всьому світі завдяки своїй якості. І ми також входимо до одного клубу «Ті, кому за сто років», — говорить Юрій Дівісенко, маркетинг-менеджер
Harley-Davidson® Kyiv.

«Harley та Miller — легендарні бренди, які здобули довіру та любов у всьому світі. Нас об‘єднує багато речей і, особливо, прагнення до культури у всьому: і у поведінці на шляхах, і у бажанні добре провести час у гарній компанії однодумців — як це і відбувалося на Harley-Davidson® Garage Party», — говорить Сергій Булгаков, бренд-менеджер ліцензійних марок Efes Ukraine.

Про компанію:

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») — один із лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. Входить до міжнародної групи Efes — 4-го найбільшого в Європі виробника пива (за даними Euromonitor), а також 6-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Група Efes включає 16 пивних заводів, 7 солодовень та 23 заводи з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу. Продукція Efes представлена у 85 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України на початку 2012 року, у результаті M&A угоди з міжнародною групою SABMiller (яка, у свою чергу, прийшла до України в липні 2008 р.). У 2012 році продажі Efes Ukraine зросли на 14% у порівнянні з попереднім роком. А за результатами 2013 року обсяг продажів компанії збільшився на 26%, і склав 23,5 млн. дал пива.

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Miller Genuine Draft, Velkopopovicky Kozel, Pilsner Urquell, REDD'S, Efes Pilsener, Grolsch Premium Lager, «Старый Мельник», «Жигулівське Розливне», «Золотая Бочка», Amsterdam Navigator, «Кружка Свіжого», «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».
         


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.