Пресс-Релизы RSS

TM Velkopopovicky Kozel підтримала прощальний концерт гурту «Ляпис Трубецкой»

27 August, 2014, КиевEfes Ukraine Улучшенный аккаунт | 363 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


26 серпня у Києві відбувся останній концерт легендарної групи «Ляпис Трубецкой». Партнером заходу стало знамените чеське пиво Velkopopovicky Kozel.

Колектив «Ляпис Трубецкой» дав останній концерт у рамках прощального туру перед офіційним розпадом гурту. На київському стадіоні «Динамо» зібралося більш ніж 25 тисяч прихильників легендарних музикантів, щоб востаннє насолодитися творчістю улюбленої групи. Присутні в єдиному пориві підспівували лідеру «Ляписа Трубецкого» Сергію Михалку та зустрічали оплесками кожен із хітів. А втамувати спрагу та відчути особливий смак вечора допомагало пиво від партнера заходу: торговельної марки Velkopopovicky Kozel.

«Прощальний концерт «Ляписа Трубецкого» у Києві залишиться у пам‘яті тисяч та тисяч шанувальників якісної музики із сенсом. Цей виступ вже став легендарним. І про нього, багато місяців потому, буде так добре згадувати за келихом пива Velkopopovicky Kozel, смак якого нагадає про той вечір та атмосферу», — говорить Сергій Булгаков, бренд-менеджер ліцензійних марок Efes Ukraine.

Про компанію:

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») — один із лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. Входить до міжнародної групи Efes — 4-го найбільшого в Європі виробника пива (за даними Euromonitor), а також 6-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Група Efes включає 16 пивних заводів, 7 солодовень та 23 заводи з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу. Продукція Efes представлена у 85 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України на початку 2012 року, у результаті M&A угоди з міжнародною групою SABMiller (яка, у свою чергу, прийшла до України в липні 2008 р.). У 2012 році продажі Efes Ukraine зросли на 14% у порівнянні з попереднім роком. А за результатами 2013 року обсяг продажів компанії збільшився на 26%, і склав 23,5 млн. дал пива.

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Miller Genuine Draft, Velkopopovicky Kozel, Pilsner Urquell, REDD'S, Efes Pilsener, Grolsch Premium Lager, «Старый Мельник», «Жигулівське Розливне», «Золотая Бочка», Amsterdam Navigator, «Кружка Свіжого», «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».
       


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.