Пресс-Релизы RSS

Efes Ukraine представляє спеціальну серію пива «Жигулівське 1962»: «Вічні чоловічі цінності»

17 July, 2014, КиевEfes Ukraine Улучшенный аккаунт | 1039 Горячие просмотры
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


Із середини липня у торговельних точках України з‘явиться пиво «Жигулівське 1962» у новому дизайні.

«Шістдесяті» — це не лише час народження «Жигулівського» від Донецького пивоварного заводу. Це також і роки молодості наших батьків. Вони вершили подвиги — і не помічали цього. Досягали поставленої мети — і не чекали нагород. Працювали на совість — і отримували гідні результати. Саме такими були і залишаються вічні цінності, що передаються із покоління в покоління.

Спеціальна серія пива «Жигулівське 1962» присвячена сміливості, відвазі, безстрашності та мужності. На етикетках «Жигулівського 1962» зображені представники найпочесніших та найповажніших професій шістдесятих років минулого сторіччя: шахтар, космонавт та хокеїст, які уособлюють вічні чоловічі цінності.

Лімітована серія «Вічні чоловічі цінності» з‘явиться у торговельних точках України вже із середини липня. Кількість пляшок пива «Жигулівське 1962» у новому дизайні обмежена.

Про компанію:

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») — один із лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. Входить до міжнародної групи Efes — 4-го найбільшого в Європі виробника пива (за даними Euromonitor), а також 6-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Група Efes включає 16 пивних заводів, 7 солодовень та 23 заводи з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу. Продукція Efes представлена у 85 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України на початку 2012 року, у результаті M&A угоди з міжнародною групою SABMiller (яка, у свою чергу, прийшла до України в липні 2008 р.). У 2012 році продажі Efes Ukraine зросли на 14% у порівнянні з попереднім роком. А за результатами 2013 року обсяг продажів компанії збільшився на 26%, і склав 23,5 млн. дал пива.

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Miller Genuine Draft, Velkopopovicky Kozel, Pilsner Urquell, REDD'S, Efes Pilsener, Grolsch Premium Lager, «Старый Мельник», «Жигулівське Розливне», «Золотая Бочка», Amsterdam Navigator, «Кружка Свіжого», «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».
     


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.