Пресс-Релизы RSS

Efes Ukraine представляє нове рекламне відео ТМ «Белый Медведь»

4 July, 2014, КиевEfes Ukraine Улучшенный аккаунт | 789 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


Із 4 липня в українському телеефірі з‘явиться продовження вподобаної багатьма українцями історії про білого ведмедя. Нове відео є частиною комплексної рекламної кампанії ТМ «Белый Медведь» під гаслом «Людям з великим серцем».

Полярна крига ховає у собі багато таємниць. І розгадати їх можуть лише відважні, що в їхніх серцях немає місця нерішучості та сумнівам. А скільки історій могли б розповісти полярники!

Наприклад, про вічний холод та сяючу білизну північних снігів. Про копітку роботу, що потребує граничної зосередженості. Про те, як вони сумують за своїми родинами. І про білого ведмедя, який, всупереч стереотипам про грізного та безжального хижака, може прийти на допомогу у важку хвилину. Адже навіть у великому серці дикого звіра живе довіра та готовність врятувати того, хто потрапив у скруту. Як і у кожного з нас.

Відеоісторія ТМ «Белый Медведь» про людей з великим серцем вже транслюється в ефірі національних телеканалів, а також доступна для перегляду на корпоративному YouTube каналі Efes Ukraine: www.youtube.com/EfesUkraine

Ролик «Людям з великим серцем» є частиною комплексної рекламної кампанії у підтримку бренду «Белый Медведь» і супроводжується біллбордами у ключових містах України. Крім того, на станції «Площа Льва Толстого» пасажири столичного метрополітену можуть розважити себе в очікуванні потягу цікавими історіями з життя мешканців Північного полюса.

Творча команда:

Efes Ukraine
Мете Юрцевер — директор з маркетингу
Віталій Калинюк — менеджер з маркетингу (ліцензійні бренди)
Марина Кінчина — бренд-менеджер (ліцензійні бренди)
Ксенія Бакланова — фахівець з маркетингу (ліцензійні бренди)
Рекламна агенція: JWT
Владислав Волочай — креативний директор
Дар’я Наливайко — старший еккаунт-менеджер

Продакшн студія: 23/32 films
Олександр Чернявський — виконавчий продюсер
Максим Кобзистий — пост-продакшн продюсер
Елі Свердлов — режисер

Пост-продакшн: Snowball

Автор музики — Серго Чантурія.

Про компанію:

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») — один із лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. Входить до міжнародної групи Efes — 4-го найбільшого в Європі виробника пива (за даними Euromonitor), а також 6-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Група Efes включає 16 пивних заводів, 7 солодовень та 23 заводи з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу. Продукція Efes представлена у 85 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України на початку 2012 року, у результаті M&A угоди з міжнародною групою SABMiller (яка, у свою чергу, прийшла до України в липні 2008 р.). У 2012 році продажі Efes Ukraine зросли на 14% у порівнянні з попереднім роком. А за результатами 2013 року обсяг продажів компанії збільшився на 26%, і склав 23,5 млн. дал пива.

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Miller Genuine Draft, Velkopopovicky Kozel Cerny, Pilsner Urquell, REDD'S, Efes Pilsener, Grolsch Premium Lager, «Старый Мельник», «Жигулівське Розливне», «Золотая Бочка», Velkopopovicky Kozel Svetly, Amsterdam Navigator, «Кружка Свіжого», «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».
     


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.