Пресс-Релизы RSS

«Золотая Бочка» знайшла золоту середину

1 July, 2014, КиевEfes Ukraine Улучшенный аккаунт | 771 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


Із 1 липня у телеефірі з‘явилося свіже рекламне відео ТМ «Золотая Бочка», що ілюструє новий слоган бренду: «Золота середина».

Хто вони, люди, які люблять «Золотую Бочку»? Вони успішні, цілеспрямовані та наполегливі. І, що найголовніше, вони точно знають, як відшукати «золоту середину» між роботою та особистим життям, уникнути непотрібних жертв та не загубити себе у щоденній метушні. Саме для них пивовари Efes Ukraine вже п‘ять років варять пиво «Золотая Бочка», неухильно дотримуючись принципу «золотої середини»: класична технологія пивоваріння, натуральні інгредієнти та оптимальний час для дозрівання пива – 16 діб – те, що треба для насолоди смаком.

«Цього літа ми представляємо нашим споживачам дві історії. Їхні герої на власному досвіді переконуються в тому, як важливо знайти баланс. Якими б не були їхні смаки стосовно пива, дівчат або автомобілів, в одному наші герої солідарні: золота середина необхідна у всьому», – говорить Катерина Сахарнова, бренд-менеджер ТМ «Золотая Бочка».

Дивіться рекламні історії циклу «Золота середина» з 1 липня на всеукраїнських телеканалах, а також на офіційному YouTube каналі Efes Ukraine: www.youtube.com/EfesUkraine

Історія перша: youtu.be/vsYrM751fkA
Історія друга: youtu.be/cBOP-kkWpcY

Творча команда:

Efes Ukraine:
Мете Юрцевер – маркетинг-директор
Антон Мазуров – маркетинг-менеджер
Катерина Сахарнова – бренд-менеджер ТМ «Золотая Бочка».

Рекламна агенція РА «Ясно»:
Тарас Ложенко, Максим Черняєв, Анна Розіна, Яна Терещенко.

Продакшн: TOY Pictures
Режисер – Marc Raymond Wilkins
Оператор – Дмитро Максименко

Виконавчий продюсер – Анна Варро
Продюсер – Дар'я Галаєва
Пост-продакшн: Wizardpost
Композитор: Макс Смоголь @BakerStreet

Про компанію:

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») – один із лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. Входить до міжнародної групи Efes – 4-го найбільшого в Європі виробника пива (за даними Euromonitor), а також 6-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Група Efes включає 16 пивних заводів, 7 солодовень та 23 заводи з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу. Продукція Efes представлена у 85 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України на початку 2012 року, у результаті M&A угоди з міжнародною групою SABMiller (яка, у свою чергу, прийшла до України в липні 2008 р.). У 2012 році продажі Efes Ukraine зросли на 14% у порівнянні з попереднім роком. А за результатами 2013 року обсяг продажів компанії збільшився на 26%, і склав 23,5 млн. дал пива.

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Miller Genuine Draft, Velkopopovicky Kozel Cerny, Pilsner Urquell, REDD'S, Efes Pilsener, Grolsch Premium Lager, «Старый Мельник», «Жигулівське Розливне», «Золотая Бочка», Velkopopovicky Kozel Svetly, Amsterdam Navigator, «Кружка Свіжого», «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».
   


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.