Пресс-Релизы RSS

Velkopopovicky Kozel підтримав церемонію нагородження конкурсу «PRESSзвание 2013»

11 June, 2014, КиевEfes Ukraine Улучшенный аккаунт | 538 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


7 червня у Києві відбулася церемонія нагородження переможців щорічного Конкурсу «Премія ділових кіл «PRESSзвание 2013». Офіційним пивом заходу стала ТМ Velkopopovicky Kozel.

Церемонія із символічною назвою «Девятый вал — профессия в опасности» зібрала найяскравіших представників української журналістики та вітчизняних бізнес-шкіл. Протягом вечора оплески аудиторії неодноразово лунали на честь найкращих журналістів у 10 профільних номінаціях, найкращого редактора ділового видання, а також прес-служби компанії, що найбільш ефективно працювала зі ЗМІ у 2013 році. А по завершенні офіційної частини заходу, присутні продовжили жваве спілкування та обмін враженнями разом з офіційним пивом Конкурсу «PRESSзвание 2013»: Velkopopovicky Kozel, яке в Україні представляє компанія Efes Ukraine.

«Багато років поспіль організатори конкурсу PRESSзвание докладають багато зусиль для того, щоб підкреслити важливість та значущість професії ділового журналіста. А для представників ЗМІ церемонія PRESSзвание — привід не лише позмагатися за звання найкращого, але й порадіти успіхам колег по цеху за келихом гарного пива, такого, як Velkopopovicky Kozel, — говорить Олена Луцька, PR менеджер Efes Ukraine. — Ми щиро вітаємо переможців ‘PRESSзвания 2013’ та висловлюємо подяку всій команді Конкурсу за можливість розділити приємні емоції».

«Фінальна церемонія PRESSзвание — це не лише нагородження найкращих, але й можливість представникам бізнесу та журналістам зібратися разом, щоб підтримати один одного у цей нелегкий час. Усі могли просто поспілкуватися за келихом пива, помріяти про майбутнє ділової журналістики. Дякуємо всім учасникам, гостям та партнерам за таку можливість», — коментує Валентин Королько, представник Оргкомітету та Спостережної Ради Конкурсу PRESSзвание.

Детальніше про конкурс «Премія ділових кіл «PRESSзвание 2013» та його результати можна дізнатися на сайті presszvanie.ua.

Контакт для додаткової інформації:

Олена Луцька,
PR менеджер
Efes Ukraine
Тел.: +380 (44) 393-26-76 (додатковий № 67-60)
Е-mail: [email protected]
Web site: www.efes-ukraine.com

Про компанію:

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») — один із лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. Входить до міжнародної групи Efes — 4-го найбільшого в Європі виробника пива (за даними Euromonitor), а також 6-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Група Efes включає 16 пивних заводів, 7 солодовень та 23 заводи з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу. Продукція Efes представлена у 85 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України на початку 2012 року, у результаті M&A угоди з міжнародною групою SABMiller (яка, у свою чергу, прийшла до України в липні 2008 р.). У 2012 році продажі Efes Ukraine зросли на 14% у порівнянні з попереднім роком. А за результатами 2013 року обсяг продажів компанії збільшився на 26%, і склав 23,5 млн. дал пива.

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Grolsch Premium Lager, Velkopopovicky Kozel Cerny, REDD'S, Miller Genuine Draft, Efes Pilsener, «Старый Мельник», «Жигулівське Розливне», «Золотая Бочка», Velkopopovicky Kozel Svetly, Amsterdam Navigator, «Кружка Свіжого», «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».
         


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.