Пресс-Релизы RSS

КИЇВЕНЕРГО закликає негайно погасити заборгованість за тепло через загрозу відключення газу

6 June, 2014, КиевПАО «КИЕВЭНЕРГО» Улучшенный аккаунт | 661 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» закликає ЖЕО, ОСББ та бюджетні організації столиці до 1 липня ц.р. погасити 970 млн грн заборгованості за теплову енергію через загрозу припинення поставок газу НАК «Нафтогаз України» на ТЕЦ Компанії.

«Нафтогаз» неодноразово попереджала КИЇВЕНЕРГО про можливе припинення подачі газу для вироблення теплової енергії та необхідність сплатити заборгованість, яка станом на 1 червня 2014 року становить 2 621,6 млн грн. В результаті досягнутих домовленостей, КИЇВЕНЕРГО зобов`язалося здійснити погашення двома траншами: 50% до 1 липня, залишок — до 1 жовтня, тобто до початку опалювального сезону.

Основною складовою боргу Компанії за газ перед НАК «Нафтогаз України» є заборгованість споживачів перед КИЇВЕНЕРГО за теплову енергію, яка станом на 1 червня ц.р. досягла 1 957,1 млн грн і зросла з початку поточного року на 212,7 млн грн.

У тому числі, борг за теплову енергію житлового сектора Києва становить 1 131,1 млн грн, установ та організацій, що фінансуються з державного бюджету — 51,8 млн грн, а установ та організацій, що фінансуються з міського та районних бюджетів — 740,1 млн грн.

Для вирішення зазначеної проблеми КИЇВЕНЕРГО досягла домовленості з КМДА до 6 червня скласти графіки погашення заборгованості ЖЕО та бюджетних організацій за теплову енергію в два етапи. На першому етапі ЖЕО та організації, що фінансуються з міського та районних бюджетів повинні виплатити 50% або 970 млн грн заборгованості за теплову енергію, на другому етапі, який завершиться 1 жовтня, має бути погашена решта суми.
При цьому КМДА з метою контролю погашення заборгованості за теплову енергію створить комісію з енергетичних питань за участю представників силових структур і відомств. Аналогічні комісії також планується створити в кожному районі міста.

«Накопичена заборгованість споживачів за теплову енергію ставить під загрозу проведення опалювального сезону в столиці і тому ми змушені йти на крайні кроки. Для того щоб не відключати всіх споживачів від тепла і увійти в опалювальний сезон, Компанія почне відключення боржників по всьому місту. У той же час ми розуміємо складну економічну ситуацію в країні і згодні реструктуризувати наявну заборгованість. При цьому нам необхідні гарантії 100% оплати поточних платежів та погашення накопиченої за попередні періоди заборгованості», — сказав директор СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Євген Глушак.
 


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.