Пресс-Релизы RSS

Фонд Східна Європа, проект USAID ЛІНК та DLA Piper допоможуть регіональним спеціалістам залучити додаткові інвестиції

22 April, 2011, КиевФонд Восточная Европа  | 499 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки




Інструменти публічно-приватного партнерства як механізм залучення додаткових інвестицій вивчатимуть у регіонах України в рамках проекту «Публічно-приватне партнерство: нові можливості для економічного росту».

ФСЄ представляє черговий продукт, розроблений в рамках цього комплексного проекту, спрямованого на допомогу місцевим органам влади  у залученні додаткових ресурсів для розвитку власних громад, а особливо - проектів розвитку місцевої інфраструктури.

Щойно видано практичний посібник для органів місцевої влади та бізнесу «Підготовка та реалізація проектів публічно-приватного партнерства (ППП)». Це - один з перших в Україні посібників, що дає загальне уявлення про концепцію ППП та базову інформацію про те, як впроваджувати цей дієвий механізм, покликаний підвищити ефективність реалізації регіональних інфраструктурних проектів. У виданні проаналізовано нормативно-правову базу та надано покрокове керівництво щодо реалізації проектів ППП, а також зібрано кейси з міжнародної та вітчизняної практики. Посібник розроблено експертами з ППП, нормативно-правову базу проаналізовано фахівцями міжнародної юридичної фірми DLA Piper в рамках практики корпоративної соціальної відповідальності компанії (завантажити повний текст посібника можна тут).

"Програми Фонду покликані допомогти українським громадам отримати ефективні інструменти для власного розвитку, тому я вважаю, що реалізація цього проекту зараз є вкрай необхідною. Концепція публічно-приватного партнерства вже підтвердила свою ефективність у Європі, продемонструвавши що за допомогою ППП муніципалітети можуть реалізовувати складні та затратні інфраструктурні проекти, залучаючи кошти від місцевого бізнесу власноруч. Ми дуже сподіваємось, що цей проект допоможе популяризувати ППП в Україні», - вважає Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа.

"Оскільки рівень розвитку інфраструктури в Україні не можна назвати високим чи навіть достатнім, ми впевнені, що даний посібник сприятиме підвищенню обізнаності місцевих влад та бізнесу з передовими юридичними механізмами втілення публічно-приватних партнерств, які широко використовуються у світі, та дозволить ефективно проводити такі проекти (зокрема, проекти з розвитку інфраструктури) в Україні", - говорить Дмитро Деркач, старший юрист київського офісу міжнародної юридичної фірми DLA Piper, що брав безпосередню участь у підготовці посібника.

Посібник буде також презентований під час реалізації інших заходів в рамках проекту, зокрема серії інформаційних семінарів «Застосування механізму публічно-приватного партнерства (ППП) для підготовки та реалізації проектів місцевого розвитку». ФСЄ запрошує зацікавлені  організації взяти участь у семінарах разом з представників місцевих органів влади та бізнесу, які проходитимуть у Луганську - 27 квітня та в Одесі - 29 квітня.

Довідка

1. Про проект «Публічно-приватне партнерство: нові можливості для економічного росту»

Проект «Публічно-приватне партнерство: нові можливості для економічного росту» реалізується Фондом Східна Європа спільно з проектом «USAID «Локальні інвестиції і національна конкурентоспроможність» (USAID ЛІНК). Даний проект спрямований на створення умов для ефективної співпраці між громадським, державним та комерційним секторами на регіональному рівні з метою вирішення суспільно значимих питань за рахунок використання механізмів публічно-приватного партнерства. ФСЄ висловлює подяку міжнародній юридичній фірмі DLA Piper за надання pro-bono консультацій та допомогу у підготовці посібника й проведенні тренінгів.

Проект передбачає випуск практичного посібника з впровадження проектів публічно-приватного партнерства, проведення серії навчань для представників місцевих органів влади та бізнесу, організацію навчальних поїздок та надання консультаційної підтримки з юридичних та організаційних питань зацікавленим органам влади в процесі підготовки та реалізації проектів ППП.

2. Про DLA Piper

DLA Piper є однією з найбільших міжнародних юридичних фірм, 3500 юристів якої працюють у 71 офісі у 29 країнах світу. З 2005 року DLA Piper також працює в Україні. Наразі у складі юридичної команди київського офісу працюють більше 35 юристів під керівництвом керуючого партнера Маргарити Карпенко. Юридична підтримка інфраструктурних проектів є однією із спеціалізацій фірми.

За детальною інформацією про ці та інші програми Фонду звертайтесь, будь ласка, до Катерини Копчук, менеджера із зв'язків з громадськістю Фонду Східна Європа за телефоном (+38-044) 200-3825, або [email protected].




Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.