Пресс-Релизы RSS

NESTLE S.A. купує лідера кулінарного ринку України

26 February, 2010, КиевNestle Украина  | 1125 Горячие просмотры
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Сьогодні швейцарська фірма Nestlé S.A., найбільший світовий виробник продуктів харчування та напоїв, оголосила про придбання ТОВ «Техноком», лідера українського ринку продуктів швидкого приготування та приправ під торговою маркою «Мівіна». Ціна угоди не розголошується.

«Це придбання дозволить Nestlе в Україні створити міцну промислову та комерційну платформу на сході України. Раніше Nestlе в Україні придбала два підприємства у західному регіоні – у Львові та на Волині. Я радий привітати усіх працівників «Технокома» у складі групи компаній Nestlе. Ми будемо разом працювати над подальшим розвитком ТМ «Мівіна» в Україні»

Купівля ТМ «Мівіна» дозволить Nestlé розширити власне кулінарне портфоліо та зміцнити присутність компанії в одному з найбільш швидко зростаючих сегментів українського ринку продуктів харчування. Завдяки розвинутій та ефективній системі логістики та дистрибуції Nestlé в Європі, продукти ТМ «Мівіна» стануть більш доступними для споживачів, особливо – в країнах Центральної та Східної Європи. Інтеграція широкого асортименту кулінарної продукції ТМ «Мівіна» в портфоліо Nestlé зміцнить курс компанії на виробництво продуктів економ-класу – споживач отримає продукти харчування високої якості за доступною ціною.

ТОВ «Техноком» було засновано у 1993 році та має два заводи в Харкові. Компанія з прибутком у 100 млн. доларів на рік, в якій працює 1900 чоловік, експортує свою продукцію до 20 країн світу, у тому числі в Росію, країни Балтії, Угорщину, Німеччину, Ізраїль, Польщу та Румунію.

Бруно Лє Сіклє, генеральний директор Nestlé в Україні: «Це придбання дозволить Nestlé в Україні створити міцну промислову та комерційну платформу на сході України. Раніше Nestlé в Україні придбала два підприємства у західному регіоні – у Львові та на Волині. Я радий привітати усіх працівників «Технокома» у складі групи компаній Nestlé. Ми будемо разом працювати над подальшим розвитком ТМ «Мівіна» в Україні».

За 15 років роботи на ринку України Nestlé вдалося завоювати сильні позиції, демонструючи постійне та стабільне зростання бізнесу. В Україні компанія розвиває такі міжнародні бренди як Nescafé, Nesquik, Nuts, Kit Kat та локальні бренди «Торчин» і «Світоч».

Довiдка


Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 000 працівників. Nestlé належать 511 заводів у 84 країнах. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З того часу компанія просуває такі міжнародні бренди, як Nescafé, Nesquik, Maggi, Nuts, KitKat, Friskies та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»).

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.

Обсяг продажів Nestlé в Україні у 2009 році склав 3,122 млрд. гривень, продемонструвавши зростання на 16,2%.


За подальшою інформацією прохання звертатися до:

Геннадія Радченко
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні і Молдові
Тел. (044) 490 80 59, (044) 496 10 31
   

Пресс-портреты


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.