Пресс-Релизы RSS

Як Bank24 економить ваш час?

8 October, 2021, КиевB2Blogger.com Улучшенный аккаунт | 26 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | МеткиТримайте руку на пульсі


Кожна людина так чи інакше прагне якісно провести вільний час. Щоб не турбували докучливі дзвінки і месенджери, а голова не паморочилася від повсякденних турбот і побутової рутини. Втім, дуже часто ми виходимо з дому і вже на порозі задаємося питанням: вимкнений праска, що купити на вечерю і як встигнути заплатити за комуналку сьогодні? За виконанням усіх цих завдань, ми втрачаємо багато ресурсів і часу. Щоб залишатися в моменті і радіти дрібницям, потрібно вміти делегувати справи. Навіть для прихильників життєвої філософії «Хочеш зробити добре - роби сам», є шанс не втратити нічого з уваги і при цьому залишити в запасі час і сили.

Чому саме Bank24?

Це платіжний сайт в постійному режимі онлайн, де можна отримати величезну кількість послуг незалежно від часу і вашого місця перебування. Так, тепер ви можете не стояти в довгих чергах зі стопкою платіжних квитанцій, щоб розрахуватися з боргами в банку або «закрити питання» про квартплаті - достатньо відвідати офіційний сайт Bank24. До того ж, на сервісі є можливість оплатити податки, штрафи за порушення правил дорожнього руху, а ще поповнити баланс на мобільному або здійснити покупку в інтернеті.

Крім дистанційного вирішення фінансових питань, ця платформа має ще ряд переваг. Найголовніше - це захищеність даних клієнтів. Погодьтеся, коли людина проводить грошову операцію, відправляючи навіть мізерну суму на інший рахунок, хочеться бути впевненим, що жодна копійка не загубиться. Компанія співпрацює з надійними банківськими організаціями, які забезпечують найкращий захист даних та операцій відповідно до міжнародних стандартів безпеки PCI DSS.

 

Як скористатися цим додатком?

Зайшовши на офіційний сайт платіжного сервісу, зверніть увагу на його простоту і лаконічність. Ніяких зайвих банерів і вкладок - ніщо не відволікає увагу від первісної мети. Розробники сайту не на жарт постаралися зробити меню таким чином, щоб все було інтуїтивно зрозуміло і гранично просто навіть для недосвідченої в «онлайні» людини. Після успішного знайомства ви вже можете скористатися наданими послугами: від переказу грошей на інший рахунок до виплат по кредиту та погашення штрафів та податкових нарахувань. Скористайтеся сервісом і самостійно переконайтеся, наскільки зручно вирішувати свої питання у відповідний для вас час. Реєстрація додатково відкриє для вас нові фуркції, з якими стає можливим перегляд історії переведень, статусів операцій, автозаповнення та створення шаблонів регулярних перечислень. 

 
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.