Пресс-Релизы RSS

Відбувся круглий стіл «Просування України в світі через культурну дипломатію та інформаційну політику»

4 November, 2016, КиевSeven Communications  | 75 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
03 листопада 2016 року у конференц-залі Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Просування України в світі через культурну дипломатію та інформаційну політику», організований Київським офісом Інституту Кеннана та Інститутом суспільно-економічних досліджень (ISES) за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради.

У заході взяв участь засновник Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» та меценат Ігор Янковський. Також у обговоренні взяли участь народні депутати, представники міністерств культури, закордонних справ та інформаційної політики, співробітники посольств Німеччини, Франції та Японії, меценати та діячі культури.

Метою круглого столу є започаткування суспільного діалогу щодо майбутнього української культури, впровадження нових підходів до фінансування національної культури, культурної дипломатії та просування важливих питань України для закордонної аудиторії.

Під час обговорення, Ігор Янковський наголосив на важливості дотримання системності у питаннях просування української культури за межами України. «Для просування нашої країни через культурну дипломатію, ми повинні розуміти яким чином нам вести комунікацію із світом. Можливо, десь треба пояснити: як саме знімалось це кіно, як створювалась ця картина та яке значення вона має для українців. Але ми також повинні пам’ятати, що Україна — це не тільки кіно та художнє мистецтво, а це також й інновації», — каже меценат.

На думку І. Янковського Україна має що показати іншому світу — це різноманітні стартапи, цікаві ідеї та наукові розробки. «Таким чином ми покажемо усьому світу, що Україна — це не тільки війна, корупція та борщ із варениками. Спільними зусиллями зможемо донести до інших наскільки українці талановиті, і як добре у нас все виходить із новими ідеями», — розповів він.

За словами мецената, вже наприкінці листопада Всеукраїнський благодійний фонд «Ініціатива заради майбутнього» запропонує долучитися до нового проекту — комунікаційної платформи, яка об’єднає вчених, підприємців, чиновників, інноваторів, культурних діячів для того щоб налагодити співпрацю між представниками цих напрямків.

Підсумовуючи свій виступ, Ігор Янковський закликав присутніх до спільного вирішення проблем, пов’язаних із культурною дипломатією за кордоном. Ефективним рішенням меценат бачить створення Координаційної робочої групи, де збиратимуться представники профільних комітетів Верховної Ради, міністерств, меценати та бізнесмени, культурні діячі та за круглим столом зможуть накреслити стратегічні напрямки співпраці .

Під час круглого столу присутні зауважили, що завдяки Благодійним фондам та меценатам, реалізовується багато культурних проектів, в тому числі і за кордоном. Так, Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» організував та провів Дні українського кіно у Мюнхені, Парижі, Лондоні та Амстердамі, а днями відбудуться «Дні українського кіно в Будапешті». Останні 4 роки Фонд незмінно забезпечує роботу українських делегацій на провідних кінофестивалях світу: у Каннах, Берліні та Карлових Варах.

Якщо вас цікавить додаткова інформація стосовно партнерських проектів Фонду Ігоря Янковського, будь ласка, звертайтеся до Інформаційної служби: +380 44 459 0304, [email protected]
   


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.