Пресс-Релизы RSS

Триває прийом робіт на конкурс «Підприємницький талант України 2016»

20 October, 2016, КиевPleon Talan (Плеон Талан)  | 112 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Переможниць визначатимуть професіонали – журі конкурсу «Підприємницький талант України 2016»

Прийом робіт на V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016» триває. Реєстрація на сайті www.business-talant.com.ua припиниться менш ніж за тиждень, а вже 20 жовтня до оцінювання робіт учасниць приступить експертне журі. Головна переможниця конкурсу отримає грант на розвиток бізнесу – 70 000 грн*
Оцінки роботам конкурсанток буде виставляти професійне журі, представлене кращими практиками з великим досвідом управління бізнесом як в Україні, так і за кордоном. Цього року до складу журі увійшли 10 успішних бізнесменів та управлінців – стартапери, представники державного, громадського і бізнес-сектора, журналісти. Цим людям відомо, з якими труднощами і ризиками доводиться стикатися кожній із учасниць на шляху до своєї мети, що дозволяє об'єктивно оцінити кожен проект.


Повний список журі:
Анатолій Кінах
Український політичний і державний діяч, голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), народний депутат України, радник Президента України. Почесний член журі конкурсу «Підприємницький талант України» в 2012-2015 рр.

Людмила Жук
Віце-президент УСПП, заслужений журналіст України, брала участь у створенні національного ділового видання «Контракти», володіла власним бізнесом. В УСПП реалізувала багато цікавих проектів в інформаційній сфері – випускала видання, теле- і радіопрограми, інтернет-проекти. Ініціювала приєднання УСПП до Глобальної угоди ООН – всесвітньої ініціативи з розвитку соціальної відповідальності бізнесу.

Томаш Мурас
Генеральний директор ТОВ «Емвей Україна». Томаш Мурас має більш ніж 23-річний досвід роботи на вищих керівних посадах, в тому числі понад 20 років – у міжнародних компаніях прямого продажу. Працював у країнах Центральної і Східної Європи та СНД.

Жанна Лаврова
Головний редактор журналу «Наталі». Очолює журнал з 2002 року. Під її керівництвом видання зміцнило свій статус кращого всеукраїнського журналу для сучасних жінок. На його сторінках чимало уваги приділяється питанням розвитку кар'єри та бізнесу. Таким чином журнал надає інформаційно-освітню підтримку жінкам, які прагнуть самореалізації та розвитку

Світлана Юлдашева
Бізнес-леді, генератор успішних інноваційних проектів, генеральний директор мережі хімчисток UNMOMENTO та унікального інноваційного проекту для лакшері сегменту – інноваційної студії чищення OSCAR. Світлана є лауреатом програми «Людина року – 2013» в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу року».

Євгенія Аратовська
Громадський активіст і соціальний підприємець, засновник стартапа «Україна без сміття», який пропонує українцям зручні рішення для сортування відходів вдома та в офісах.

Олена Гудкова (Злобіна)
Молода мама і людина, яка влаштовує найвеселіші барахолки в столиці. Засновник і керівник благодійної барахолки Кураж Базар (раніше The New Old).

Сергій Ноздрачьов
Викладає курс «Підприємництво» в KMBS. Має 25-річний досвід створення стартапів та роботи у компаніях різного розміру і в різних країнах (в Азії та Європі), власник проектів «Еко-фільтр» (ТМ «Фільтри для води “Бар’єр”») та «Імперія води».

Лілія Кавецька
Директор з розвитку КМКФ “Молодість”. Очолюючи служби PR та комунікацій ТК “СІТІ”, НТКУ, “Укрінбанку”, ініціювала та реалізувала кілька соціально вагомих проектів, серед яких найуспішніші – створення музею телебачення на НТКУ, соціальний проект спільної дії “Зробимо разом”, мала частку власного бізнесу у сфері комунікацій та PR.

Макс Яковер
Підприємець, власник та засновник креативного простору і коворкінгу «Часопис», директор з розвитку ВДНГ. Протягом чотирьох років очолював департамент ІТ та зв’язку Києвського метрополітену. Отримав MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі. Співзасновник DreamKyiv.com, партнер «Интересный Киев».

Журі обере фіналісток в семи номінаціях 7 листопада 2016 року, а 18 листопада на урочистому нагородженні в Києві буде оголошена головна переможниця конкурсу. 

Прийом робіт продовжено до 17 жовтня. Деталі – на сайті www.business-talant.com.ua.

* Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року по 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.
   


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.