Пресс-Релизы RSS

«Robert Doms Бельгійський» — новий сорт у лінійці крафтового пива Robert Doms

7 February, 2016, КиевMedia  | 330 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
29 січня 2016 року лінійка пива Robert Doms поповнилася ще одним вишуканим сортом пива «Robert Doms Бельгійський», звареним за особливим рецептом.

«Robert Doms Бельгійський» — світле нефільтроване пиво з м'яким солодовим смаком, вирізняється солодкуватим пшеничним відтінком та легким пряно-фруктовим присмаком. Новинка зварена за спеціальною рецептурою із використанням особливого солоду європейського походження «Belgium Pilsner Malt», що якісно впливає на смак, аромат та колір напою. Щільність нового сорту становить 10,8%, вміст алкоголю — не менше 4,3%.

«Robert Doms Бельгійський», як і вся лінійка, випускається на Львівській пивоварні. Починаючи з середини лютого, пиво з'явиться в продажу на території України і буде доступне у скляних пляшках об'ємом 0,5 л.

На сьогодні серія ТМ «Львівське Robert Doms» представлена чотирма сортами: темним пивом «Robert Doms Мюнхенський», напівтемним «Robert Doms Віденський», світлим «Robert Doms Богемський» і нефільтрованим «Robert Doms Бельгійський».

Свою назву колекція пивних сортів отримала в честь Роберта Домса — славного власника Львівської пивоварні, який цінував пивні традиції, накопичені роками на пивоварні, і обирав лише кращі рецепти та інгредієнти для виготовлення улюбленого бурштинового напою.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Robert Doms Бельгійський» — очікуваний смак у лінійці. Світле нефільтроване пиво має широку аудиторію споживачів порівняно з темними і напівтемними сортами. Ми сподіваємося, що новинка прийде до смаку шанувальникам крафтового пива, а також буде гідно оцінена прихильниками нефільтрованого напою. Тепер лінійка ТМ «Львівське Robert Doms» може задовольнити споживача з найрізноманітнішими смаковими уподобаннями». 
Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.