Пресс-Релизы RSS

Магазин автозапчастин Адмірал-С пропонує місяць знижок та подарунків

8 October, 2014, КиевАдмирал-С Улучшенный аккаунт | 651 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


У жовтні інтернет магазину автозапчастин Адмірал-С виконується 7 років, тому, у цьому місяці, окрім вагомих знижок та бонусів, оголошено конкурс на найкраще поздоровлення. Головний приз — відеореєстратор. Є і інші подарунки, деталі акції можна переглянути на сайті компанії.

Для відвідувачів: оголошено конкурс, прийняти участь у якому може кожен. Для цього необхідно просто залишити своє поздоровлення на цій сторінці.

Для покупців: ціни на усі запчастини буде знижено на 15% та активовано додаткову систему бонусів для найактивніших клієнтів.

Переможці будуть оголошені в кінці місяця та отримають подарунки:

  • відеореєстратор Gazer H511 — за найкраще за думкою користувачів поздоровлення
  • синтетичне моторне масло 5w-40 4л — за найбільш креативне поздоровлення
  • незамерзаюча рідина для скла 4л — за останнє поздоровлення в місяці

Компанія Адмірал-С була заснована у 2007 році і на сьогоднішній день має в наявності більш ніж 4,5 мільйонів артикулів автозапчастин для понад 50 марок автомобілів. Підібрати деталь можна як в оригіналі, так і не оригіналі через автомобільні каталоги. Придбати товар можливо з будь-якої точки України через Інтернет або завітавши до офісу у: Києві, Житомирі, Донецьку, Запоріжжю, Харкову, Івано-Франківську або Кам'янці-Подільському.

Якщо клієнту важко самостійно знайти деталь, необхідно звернутися за допомогою до менеджерів компанії, які є кваліфікованими спеціалістами з великим досвідом роботи в даній сфері. Вони запропонують декілька варіантів запчастин з різним ціновим діапазоном, часом поставки та якістю виробника.

На ресурсі Адмірал-С не важко також підібрати СТО по виду роботи, місту або марці автомобіля. Кожний користувач може залишити відгук по станції та оцінити сервіс її роботи. Ціни на послуги потрібно уточнювати по вказаних телефонах або на сайті автосервісу. Для власників станцій є пропозиція безкоштовно зареєструватися та отримувати додаткових клієнтів.
       


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.