Пресс-Релизы RSS

Страхова компанія «УНІКА Життя» — лідер рейтингу надійності страхових компаній з накопичувального страхування життя

24 June, 2014, КиевСтраховая компания UNIQA Улучшенный аккаунт | 1487 Горячие просмотры
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


Страхова компанія «УНІКА Життя» посіла 1-е місце в Рейтингу надійності страхових компаній з накопичувального страхування життя журналу «Деньги.ua».

Персональний діловий журнал «Деньги.ua», ексклюзивно розповідає про те, як грамотно і ефективно розпоряджатися власними грошима і має репутацію професійного фінансового консультанта, якому довіряють українці. Журнал провів аналіз вітчизняного ринку life-страхування, і на його основі склав Рейтинг надійності страхових компаній з накопичувального страхування життя.

У вибірку для складання Рейтингу увійшли 10 провідних компаній страхування життя. Основними критеріями вибору учасників рейтингу стали: висока частка страхувальників-фізосіб (90% і вище), досвід роботи на ринку (не менше 10 років), а також обсяг активів і залучених премій.

«Деньги.ua» оцінювали компанії зі страхування життя за ключовими показниками (коефіцієнтами): покриття резервів власним капіталом, динаміка резервів у зв'язці зі зростанням або падінням премій, співвідношення викупних сум і премій, наявність потенційної підтримки з боку акціонерів і рівень їх рейтингових оцінок з боку зовнішніх аудиторів (таких як Fitch, Standard & Poor's ітп). Загальний результат був отриманий шляхом підсумовування проміжних коефіцієнтів, зважених на їх частки.

Лідером Рейтингу стала Страхова компанія «УНІКА Життя», показавши найкращий результат за всіма критеріями оцінки надійності:

Довідка:

UNIQA в Україні
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», обидві розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Понад 1 тис. співробітників обслуговують 1,2 млн. страхових полісів.

Страхова компанія «УНІКА Життя» є ексклюзивним представником в Україні Міжнародної асоціації незалежних страхових компаній Insurope. Insurope Multinational Benefits Association об'єднує страхові компанії 82 країн світу і обслуговує понад 600 провідних транснаціональних компаній.

UNIQA Insurance Group
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії, Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників обслуговують 9,3 млн. клієнтів в 19 країнах: Австрія, Італія, Швейцарія, Ліхтенштейн, Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Чехія та Україна.

UNIQA — контакти для преси в Україні:
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk @ uniqa.ua 
www.uniqa.ua
   


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.