Пресс-Релизы RSS

PR-бюро «Дієслово» організувало прес-конференцію Всеукраїнської соціальної ініціативи «60+ Кардіо»

18 October, 2012, КиевБюро Маркетинговых Технологий  | 104 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
28 вересня в прес-залі УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена презентації  Всеукраїнської соціальної ініціативи «60+ Кардіо» представникам ЗМІ та спільноті. У прес-конференції взяли участь: заступник міністра охорони здоров’я України, заступник Голови Місії Посольства Швейцарії в Україні,  профільні медичні спеціалісти (представники МОЗ, професори, заслужені лікарі України), представники всеукраїнської громадської організації та фармацевтичної компанії, одного зі світових лідерів виробництва генеричних препаратів.

В рамках PR-підтримки ініціативи, «Дієслово» забезпечило організацію та проведення заходу, повний цикл роботи зі ЗМІ (запрошення, робота під час заходу, пост-PR супровід).

Всеукраїнська соціальна ініціатива «60+ Кардіо» була започаткована Всеукраїнською Асоціацією превентивної та антиейджинг медицини за підтримки компанії Sandoz, як одного зі світових лідерів виробництва генеричних препаратів,  а також медичної громадськості з метою привернути увагу громадськості, лікарів, держави до проблеми ССЗ, як основної проблеми смертності серед пацієнтів похилого віку.

Всеукраїнська ініціатива спрямована на практичне вирішення питання «Як збільшити тривалість життя в Україні та поліпшити його якість?». Ініціатива «60+ Кардіо» має за мету покращення профілактики та лікування серцево-судинних захворювань у людей похилого віку, а відтак подовження життя громадян України, поліпшення його якості.

План дій ініціативи «60+ Кардіо» передбачає просвітницьку роботу з громадськістю, пацієнтами, а також підтримку навчальних та науково-практичних  програм для лікарів. Зокрема:

  • Проведення регіональних школ для лікарів «60+ кардіо»;
  • Відкриття інформаційних кабінетів «60+ кардіо для пацієнтів»;
  • Створення й розповсюдження спеціальних матеріалів, зокрема, розробка довідника для літніх людей з  розгорнутою інформацією про всі необхідні заходи для запобігання, профілактики та лікування ССЗ.

Вплив на спосіб життя пацієнтів, а саме – боротьба з палінням, достатня фізична активність, принципи здорового харчування – це обов’язкові умови профілактики та лікування ССЗ.

 Про компанію:


Компанія Сандоз – є однією із підрозділів групи «Новартіс» і другою у світі за величиною генеричною фармацевтичною компанією, яка пропонує широкий спектр високоякісних, доступних за ціною ліків, що втратили право на патентний захист. Сандоз – № 1 у світі серед таких напрямків, як біоаналоги, генеричні ін'єкційні лікарські препарати, офтальмологічні препарати, дерматологічні препарати та антибіотики. Портфель компанії нараховує понад 1000 найменувань лікарських засобів. Сандоз продає свою продукцію в 140 країнах світу. Основні продуктові групи: антибіотики, препарати для лікування розладів центральної нервової системи, препарати для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, препарати для лікування захворювань серцево-судинної системи, гормональна терапія. Сандоз розробляє, виробляє та пропонує широкий асортимент генеричних препаратів разом із фармацевтичними і біотехнологічно активними речовинами та антибактеріальними препаратами. На додаток до стрімкого зростання, яке продемонструвала компанія за останні роки, Сандоз придбала наступні компанії: Lek (Словенія), Sabex (Канада), Hexal (Німеччина), Eon Labs (США), EBEWE Pharma (Австрія), Oriel Therapeutics (США), Fougera Pharmaceuticals (США). У 2011 році штат компанії Сандоз налічував майже 24000 співробітників у всьому світі. Обсяг продажів Сандоз у 2011 році склав 9,5 млрд USD.

Асоціація превентивної та антиейджинг медицини –Всеукраїнська громадська організація  «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» заснована в 2008 році. Від самого початку організацію очолює Голова Правління ВГО «Асоціації превентивної та антиейджинг медицини», доктор медичних наук, професор Ольга Миколаївна Барна.

 PR-бюро «Дієслово» було створено в 2008 р. на базі PR-департаменту «Бюро Маркетингових Технологій». Серед основних напрямків роботи PR-бюро: розробка та реалізація PR-кампаній, організація прес-заходів, побудова системних комунікацій з медіа, антикризове PR-реагування.
Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.