Пресс-Релизы RSS

Київський міський центр зайнятості – ближче до людей

11 January, 2012, КиевБюро Маркетинговых Технологий  | 137 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Важливим завданням в діяльності Київського міського центру зайнятості є скорочення безробіття на столичному ринку праці, створення необхідних умов для професійного зросту і побудови кар’єри. Суттєвим фактором ефективної реалізації поставлених задач є ґрунтовний аналіз ситуації на ринку праці. З цією метою Київський міський центр зайнятості у співробітництві з «Бюро Маркетингових Технологій» провів комплексне маркетингове дослідження: глибинні фокусовані інтерв’ю з представниками безробітного населення та інтерв’ю з експертами – фахівцями великих організацій з підбору персоналу.

Результати дослідження продемонстрували, що робота на сьогоднішній день займає в ієрархії цінностей українців одне з провідних місць. Факт працевлаштування сповнює людину відчуття стабільності, впевненості і задоволення. Найбільшою довірою при пошуку роботи користуються Інтернет-ресурси, а найважливішими критеріями вибору виступають висока заробітна платня, умови праці, наявність соціального пакету, а також зручний графік роботи і місце розташування компанії.

В свою чергу, експерти з підбору персоналу відзначили стрімко зростаючу тенденцію підвищення вимог щодо професійних якостей персоналу, мобільності та універсалізації спеціалістів. Роботодавці найбільше цінують професіоналізм, вміння працювати в колективі, відповідальність та порядність.

Актуальними на сьогоднішній час були визнані можливості навчання, стажування безробітних, підвищення кваліфікації і перекваліфікації робітників, які надає Київський міський центр зайнятості. Вагомими аргументами для співпраці із центром зайнятості є можливість офіційного працевлаштування, наявність соціального пакету, грошової допомоги по безробіттю, а головне, - відсутність обману, з яким безробітні часто зустрічаються, звертаючись до кадрових агентств. Крім того, сприятливими функціями Київського центру зайнятості було визнано надання достовірної інформації про пошукача, великий кадровий ресурс, державну фінансову допомогу, безкоштовні послуги, наявність державних гарантій тощо.

Разом з тим, серед українців поширеними є стереотипи щодо складної процедури реєстрації та обслуговування при зверненні до районних відділень Київського міського центра зайнятості. Але ця процедура є необхідною, з метою запобігання зловживань та контроля адресної грошової допомоги безробітним.

Київський міський центр зайнятості - державна організація, яка на принципах соціального страхування на випадок безробіття надає широкий спектр послуг незайнятим та безробітним громадянам різного віку, статі, національності, матеріального статку, www.dcz.gov.ua/kie

«Бюро Маркетингових Технологій» - full-service рекламно-маркетингова агенція, що 12 років забезпечує для клієнтів правильну роботу відмінних рішень у всіх видах маркетингових комунікацій, www.marketingburo.com.ua
Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.