Пресс-Релизы RSS

День Щастя в «МакДональдз». Спільний проект Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та компанії «МакДональдз Юкрейн»

1 December, 2009, КиевMcDonalds Улучшенный аккаунт | 2725 Горячие просмотры
     

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


29 листопада 2009 року в 20 містах України відбулися урочисті заходи присвячені міжнародній благодійній акції «День Щастя в МакДональдз». В Києві захід пройшов в «МакДональдз» на Хрещатику.

«Ми вдячні всім, хто підтримав акцію. Незважаючи на всі обставини, завдяки вашій активній участі та небайдужості цього року ми сподіваємося зібрати приблизно 1 млн. гривень»

Macdonalds

Катерина Серебрянська, Наталя Валевська, Олександр Крикун, Фагот, Фоззі, Олександр Волков, Віталій Козловський, Наталя Бучинська, ДіДжей Паша, Олена Говорова, Олег Лапоногов гурт «Табулараса», участники шоу «Народна Зірка» та інші відомі особистості завітали вчора у «МакДональдз» і допомагали продавати спеціальні серця, браслети, брелоки та картоплю Фрі. Зірки щиро посміхалися та весело вигукували «Вільна каса!».

Бажаючих зробити замовлення було дуже багато, адже у цей день усіх поєднала одна мета – допомогти зібрати якомога більше коштів, які будуть використані для допомоги дітям. Відвідувачі із задоволенням вітали своїх улюбленців та поспішали до каси зробити замовлення саме у своїх кумирів. Задоволені зосталися усі – зірки від кількості проданої символіки «Дня Щастя», а відвідувачі від спілкування з ними та отриманих під спалахи багаточисельних камер автографів.

Як і багато років поспіль не залишився байдужим до акції і Президент Американської торгівельної палати Хорхе Зукоскі. Він не лише працював за касою, але й особисто купив чимало «сердець» - найпопулярнішої символіки акції.

Широке висвітлення акції стало можливим завдяки «Gala радіо». Слухачі мали змогу слідкувати за святом у прямому ефірі радіостанції. Усі зірки, які завітали до «МакДональдз» на Хрещатику із задоволенням ділилися з ДіДжеями, чому саме вони вважають важливим особисто підтримати акцію.

Відомі спортсмени, музиканти та громадські діячі прийшли у «МакДональдз» і в інших містах. Серед них Олімпійський чемпіон Юрій Білоног (Одеса), Борис Бурда (Одеса), оперний співак Анатолій Капустін (Одеса), чемпіон світу з бодібілдингу Михайло Бєкоєв (Сімферополь), чемпіон світу з велоспорту Віктор Климов (Сімферополь), а також представники лікарень, яким буде надана допомога за результатами проведення акції.

Всі кошти, зібрані протягом цієї акції, будуть використані на придбання дефібриляторів, які будуть передані 20 дитячим лікарням України: у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Харкові, Черкасах, Чернігові, Ялті та Житомирі.

У цьому році на придбання медичного обладнання будуть спрямовані кошти, виручені від продажу Картоплі Фрі 29 листопада, а також від продажу спеціальних паперових «сердець», браслетів та брелоків у період з 1 по 6 грудня. В акції беруть участь всі 68 закладів «МакДональдз»у 20 містах України, і кожний з відвідувачів за власним бажанням може зробити свій внесок в благородну справу допомоги дітям.

«День Щастя в МакДональдз» проходить у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000». Значний позитивний досвід Фонду у сфері реалізації благодійних проектів допоміг обрати медичні заклади, які найбільш потребують допомоги і надати цю допомогу найефективніше.

Компанія «МакДональдз Юкрейн» протягом багатьох років демонструє яскравий приклад соціальної активності та небайдужості до проблем суспільства. І вже 5 років в рамках акції «День Щастя в МакДональдз» компанія співпрацює з Фондом «Україна 3000». За цей час ми зробили ремонт комплексу сімейних кімнат у відділенні дитячої онкології Інституту онкології АМН України, 18 дитячим лікарням України передали кардіологічне обладнання, 30 дитячих лікарень отримали сумки для надання невідкладної медичної допомоги та електровідсмоктувачі. Минулого року 29 лікарень отримали обладнання для реанімації новонароджених.

Акцію підтримують і провідні українські лікарі. Павло Володимирович Римаренко, лікар невідкладних станів вищої категорії: «Сьогодні раптова зупинка серця стала проблемою вже не тільки людей похилого віку, але й молоді та навіть дітей. Життя тисяч людей можна врятувати, своєчасно надавши медичну допомогу, для якої потрібен дефібрилятор. Кожна наступна хвилина без дефібрилятора скорочує на 10% шанси на виживання пацієнта з зупинкою серця».

«Ми вдячні всім, хто підтримав акцію. Незважаючи на всі обставини, завдяки вашій активній участі та небайдужості цього року ми сподіваємося зібрати приблизно 1 млн. гривень», - зауважив генеральний директор МакДональдз Юкрейн Іан Борден.

Після завершення акції буде оприлюднений обсяг коштів, які були зібрані в результаті проведення акції.

Додаткова інформація:

«McHappy Day»

Міжнародна благодійна акція «McHappy Day», проводиться корпорацією McDonald’s починаючи з 2002 року у понад 100 країнах світу. Дата проведення акції приурочена до річниці прийняття Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини (20 листопада, 1989 року). Мета акції - збір коштів, що спрямовуються на реалізацію благодійних проектів, пов’язаних із захистом здоров’я дітей та покращенням умов їхнього життя в усьому світі. За 7 років компанії вдалося зібрати понад 100 мільйонів доларів США, які було спрямовано на допомогу дітям у багатьох країнах світу. В Україні в межах благодійного проекту «День Щастя в МакДональдз» (2002–2008 роки) компанія спрямувала понад 4 мільйона 107 тисяч гривень на допомогу 40 дитячим закладам у 29 містах України.

Лікарні України, в які будуть передані дефібрилятори, придбані за результатами проведення благодійної акції «День Щастя в МакДональдз».

 1. Центр охорони здоров’я матері та дитини, Міська лікарня № 5, АРК, м. Севастополь
 2. Ялтинська міська дитяча лікарня
 3. Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня
 4. Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня 
 5. Міська клінічна лікарня № 8, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг 
 6. Донецька обласна дитяча клінічна лікарня
 7. Житомирська обласна дитяча лікарня
 8. Запорізька обласна дитяча лікарня
 9. Луганська обласна дитяча клінічна лікарня
 10. Львівська Комунальна міська дитяча клінічна лікарня
 11. Одеська обласна дитяча лікарня
 12. Миколаївська обласна дитяча лікарня
 13. Полтавська міська дитяча лікарня
 14. Кременчуцька міська дитяча лікарня
 15. Сумська обласна дитяча клінічна лікарня
 16. Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків м. Харків
 17. Черкаська обласна лікарня
 18. Чернігівська обласна дитяча лікарня
 19. Станція швидкої невідкладної медичної допомоги м. Сімферополь
 20. «ОХМАТДИТ», м. Київ

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» – неурядова благодійна організація. Місія Фонду – привернення уваги суспільства до найважливіших соціальних питань, відродження ідеї благодійності та меценатства в Україні. Очолює Наглядову раду Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, Дружина Президента України.

«МакДональдз Юкрейн» – працює в Україні з 1997 року. На сьогодні у 68 закладах компанії у 20 містах України працюють понад 5000 співробітників. Компанія «МакДональдз Юкрейн» неодноразово визнавалась одним з Найкращих Роботодавців України серед міжнародних великих компаній, в тому числі в 2009 році.

Інформаційні партнери акції:

Керівництво компанії «МакДональдз» висловлює глибоку подяку інформаційним партнерам акції: «Gala радіо», «Gala.net», «Комсомольская правда в Украине», «Лиза Мой Ребенок», ТРК «Україна», «Мегаспорт».ФаготКатерина СеребрянськаНаталя ВалевськаНаталя ВалевськаОлександр КрикунВіталій КозловськийХорхе Зукоскі

За подальшою інформацією просимо звертатися до
Михайла Шуранова, керівника департаменту державних і громадських зв’язків «МакДональдз Юкрейн», за телефоном: (044) 230 09 00, або е-мейлом [email protected]
         

Пресс-портреты


Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
 • Пресс-релизы на Питербургере
 • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.