Пресс-Релизы RSS

Український стартап став переможцем в акселераційній программі від OTP Group

24 January, 2018, КиевB2Blogger.com Улучшенный аккаунт | 748 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


Українська компанія inCust змінить банківську систему, починаючи з Угорщини. Нині вона представила результати роботи з інкубатором 1991, Національним Банком та MasterCard.

«Ми пишаємося тим, що українські рішення мають попит не лише на ринках України та сусідніх країн, але є достатньо іноваційними, щоб змінювати світ. Це стало можливим завдяки нашим клієнтам, що обирають і цінують наш продукт, а також нашим партнерам по інкубатору, НБУ, 1991 Open Data Incubator і MasterCard. Завдяки оточенню, в котрому ми працюємо в програмі Fintech Master, ми змогли чіткіше сфокусуватися на потребах банків і запропонувати їм нове бачення побудови екосистеми, що об’єднає банк, бізнес і покупців»

Компанія inCust, заснована українцями, перемогла у фінальному відборі акселератора Bootscamp OTP в Будапешті. Команда довела спроможність змінювати банківську систему і робитиме це разом із провідним банком Східної Європи — OTP Group.

inCust отримав запрошення на участь і впровадження свого рішення — «системи дружби з покупцями» — в мережі OTP банку. На першому етапі проект буде запроваджено в Угорщині, а надалі поширено на інші країни Східної Європи, де ведуть діяльність OTP банк та його дочірні компанії.

Допомогу при впровадженні та адаптації продуктів надасть OTP акселератор, право на участь у якому компанія й отримала у відборі. Партнером в акселераційній програмі є глобальний FinTech-акселератор Nestholma.

Багатокроковий відбір акселератора Bootscamp OTP відбувався по всьому світу серед фінтех-компаній і стартапів. Першим кроком були рекомендації від місцевих партнерів акселератора. На момент подання заявки на конкурс inCust проходив (і продовжує проходити) інкубаційну програму Fintech Master. Це перша українська інкубаційна програма для фінтех-компаній, що проводиться спільно Національним банком України, 1991 Open Data Incubator та системою Mastercard.

Перемога у відбірковому етапі дала можливість inCust відвідати Будапешт у числі 29 команд і пропрацювати кілька днів з представниками OTP банку над концепцією спільних рішень. Лише сім із запрошених команд було відібрано для участі в акселераційній програмі. inCust став однією з цих семи компаній і єдиною — з України.

Це не перше партнерство inCust з ключовими гравцями великих ринків. Так, компанія уклала договір зі стільниковим оператором Київстар на спільний запуск в Україні. Київстар вклав силу свого бренду в розвиток системи дружби з покупцями, котра в Україні продається під назвою inCust від Київстар і зокрема представлена на сайті incust.kyivstar.ua.

Але головною перемогою засновники inCust вважають те, що український бізнес довіряє компанії найцінніше — свої стосунки з покупцями.

Про компанію:
Компанія inCust веде діяльність з 2016 року і зареєстрована в Сполученому Королівстві Великої Британії та Ірландії. В Україні ексклюзивним представником компанії є ТОВ «Софтпанорама плюс плюс».

Продукт InCust пропонує можливість за лічені хвилини запустити програму лояльності без видачі карт. Послуга є доступною для приватних осіб і малого бізнесу і є досить потужною, щоб задовольнити потреби великих підприємств роздрібної торгівлі та франшиз. Роздрібні покупці користуються цифровими купонами та подарунковими картками, передплатними товарами, підписками на послуги, прямим обміном повідомленнями із покупцями в залі та на касі за допомогою рішення inCust Кіоск. Індивідуальне спілкування з кожним покупцем здійснюється через мобільний додаток, мессенджери або через SMS.

В Україні перевагами ІТ-платформи вже скористалися Шато Robert Doms, ресторан Tolstiy&Tonkiy, мережа кав’ярень CoffeeLat, мережа ресторанів Fujiwara Yoshi та інші.

Контакти в Україні:
inCust
+38 (044) 394-95-94

Максим Роньшин
керуючий партнер
+38 (097) 506-79-99
[email protected]

Сторінка для преси:
https://incust.com/ua/for-press/
   

Пресс-портреты


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.