Пресс-Релизы RSS

«Країна Вин» повідомила про відкриття 4 нових магазинів по Україні

6 October, 2014, Одесса4press Улучшенный аккаунт | 348 Колличество просмотров
   

Версия для печати | Отправить @mail | Метки


Осінь цього року ознаменувалась відкриттям ще 4 нових магазинів вина та делікатесів нової української мережі «Країна Вин». Перші нові магазини відкрилися в Кривому Розі та Львові наприкінці вересня. У жовтні «Країна Вин» почне свою роботу у Запоріжжі та Житомирі.

Асортимент винного магазину «Країна Вин» представлений відомими торговими марками, а також продукцією, яку український споживач побачить вперше. Крім кращих винних брендів, покупці мають можливість придбати вишукані делікатеси, які доповнять і підкреслять смак благородного напою. Досвідчені продавці-консультанти допоможуть вам зробити вибір, та проведуть дегустацію топових винних позицій. Нові магазини мережі «Країна Вин» стануть справжньою знахідкою як для досвідченого сомельє, так і для цінителя-початківця.

Для довідки: «Країна Вин» — це спеціалізована мережа демократичних «everyday wineshop» (повсякденних винних) магазинів, спрямованих на реалізацію імпортної алкогольної продукції. На даний момент мережа особисто співпрацює і ексклюзивно представляє відомі світові винні бренди на території України. Саме факт відсутності роботи з посередниками і прямі поставки, роблять цінову політику магазину максимально демократичною, а асортимент — унікальним і різноманітним.

Для команди, яка працює над створенням мережі, даний проект є логічним втіленням багаторічного досвіду імпорту та співпраці зі світовими винними брендами і торгівельними мережами на території України.

За задумом засновників мережі, покупців чекає формат невеликих, комфортних магазинів з ретельно підібраним асортиментом, а значить — можливістю вибирати з кращого, а не з безлічі. Особлива атмосфера магазинів створюється завдяки добрим традиціям і звичаям, завдяки розкутій, вільній і доброзичливій атмосфері, а також доступним цінам, можливістю продегустувати будь-яку позицію і отримати пораду досвідченого сомельє. Магазини пропонують своїм відвідувачам широку програму лояльності і найважливіше — прекрасне ставлення, що стане запорукою відмінного настрою кожного покупця.

Нові магазини вже можна вiдвiдати у Кривому Розі, Львові, Запоріжжі. Відкриття ще одного магазину відбудеться 18 жовтня у м. Житомир.

Приєднуйтесь до нас:

vk fb instagram
   


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.