8 November, 2013, Киев — STADA CIS | 698
Медицина и Фармацевтика
Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Організатором даної безпрецедентної ініціативи виступило «Українське товариством фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації». Формат заходу мав вигляд школи тренерів, які донесуть отримані знання в сфері імунологічних аспектів лікування захворювань до колег в усіх регіонах. Надалі в рамках освітньої програми проходитимуть систематичні конференції в кожній області України заради максимального охоплення спеціалістів.
Сьогодні майбутнє медицини стоїть за імунологічними знаннями, адже вони відкривають абсолютно нові можливості для досягнення успіху в лікуванні. Якщо спеціаліст вузької спеціалізації знає аспекти розвитку хвороби, розуміє роль імунної системи в цьому процесі та можливості корегування даних порушень, то ці знання допомагають йому разом з пацієнтом швидше та якісніше подолати хворобу. Так як імунологію почали викладати в медичних закладах тільки з кінця 90-х років, дана програма започаткована з ціллю заповнити дефіцит знань у вітчизняних урологів та гінекологів. Вона дозволяє спеціалістам глибше зрозуміти закономірності функціонування імунної системи та її порушення, що складаються на фоні хронічних запальних захворювань.
Всеукраїнська освітня програма з імунотропної терапії в урогінекології також покликана створити платформу для співробітництва трьох важливих клінічних спеціальностей, в рамках якої професіонали з різних сфер мають можливість взаємодіяти задля покращення здоров’я населення України.
На конференції, підтримуючи ідею проведення всеукраїнської освітньої програми, були присутні представники компанії STADA CIS. Ідея підвищення професіоналізму українських спеціалістів задля покращення здоров’я нації, взагалі добре узгоджується з основною метою компанії STADA CIS - оберігати найцінніше - здоров’я людей. Спеціалізуючись на виробництві якісних препаратів, компанія STADA CIS прагне допомогти спеціалістам, виробляючи ефективні і доступні лікарські засоби для застосування в імунології, гінекології і урології.
Перший захід проходив під головуванням проф. Дранніка Г.М. (д.м.н., Почесний Президент УТАІ, директор Українського центру клінічної імунології), проф. Чоп’як В.В. (д.м.н.,Головний спеціаліст МОЗ України) та проф. Кайдашева І.П. (д.м.н., Президент Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації). Наукова програма включала в себе доповіді провідних вітчизняних і російських фахівців: проф. Драннік Г.М. (м.Київ), проф. Чоп’як В.В. (м.Львів), проф. Кайдашев І.П. (м.Полтава), .проф. Господарский І.Я. (д.м.н., Завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими Тернопільського Національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль), проф. Корнацька А.Г. (д.м.н., Завідувач відділом реабілітації репродуктивної функції жінок ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і Гінекології», м.Київ), проф. Гізінгер (д.б.н., с.н.с. НДІ Імунології ЮУГМУ МОЗ РФ, м. Челябінськ) та проф. Грищенко О.В. (д.м.н., завідувач кафедри перинатології і гінекології Харківської академії післядипломної освіти, м.Харків).
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали