4 November, 2011, Киев — PR agency NobletMedia CIS | 64
Маркетинг, Реклама и PR
Культура и Искусство
Версия для печати | Отправить @mail | Метки
Тепер відвідувачі музею можуть безпосередньо оглянути історичний реквізит, сфотографуватись із ним та дізнатись легенду про сина Данила Галицького — Князя Лева, який і до сьогодні пильно охороняє рідне місто у подобі білого лева. Саме цю надзвичайну історію і вирішили вшанувати львівські пивовари новим сортом нефільтрованого білого пива, яким пригощають усіх охочих під час екскурсій у музеї.
Нагадаємо, перший в Україні Музей пивоваріння було відкрито 14 жовтня 2005 року. На сьогодні — це єдиний музей пива в Україні. Його особиливістю також є його місце розташування, адже він знаходиться на території найстарішої броварні нашої крїни — у самому серці створення цього бурштинового напою, тому і смакує воно тут особливо. Книга відгуків рясніє позитивними відгуками на 35 мовах світу. На сьогодні у музеї побували представники багатьох країн — поляки, німці, угорці, японці, китайці, канадійці. Музей складається з 5 традиційних виставкових залів та одного дегустаційного, де відвідувачі можуть скуштувати свіжі сорти пива. Експонати у музеї розташовуються відповідно до часу свого виникнення — від періоду шумерської та єгипетської культур до часів другої світової війни.
Більша частина експонатів була передана Історичним та Етнографічно-художнім музеями, дещо потрапило із археологічних розкопок на території Львівської броварні, а щось навіть купувалося в антикварних магазинах. Також була проведена акція відповідальності по збору старовинних речей із домашніх архівів львів'ян. Таким чином до музею потрапило близько 400 раритетів, серед яких є як копії, так і оригінали історичних артефактів.
За вісім місяців 2011 року музей відвідало 13 478 туристів, а загалом, з часу його заснування — 98 556 відвідувачів.
Роман Головня, в.о. директора Львівської пивоварні: «Музей пивоваріння є унікальним місцем, де панує справжня історична атмосфера. Він розкриває історію появи пива в Україні та традиції його споживання. Жодне підприємство не має подібного Музею у себе на території. Тому Львівська пивоварня може пишатися таким здобутком. Не тільки наші працівники, а й мешканці Львова беруть активну участь у житті Музею та допомагають у пошуку старовинних легенд, пивних традицій, щоб примножити історію пивоваріння та формувати культуру споживання пива. Адже Музей — це справжнє відображення міста, його автентичності та самобутності».
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали