Пресс-Релизы RSS

Фонд Ігоря Янковського спільно з Держкіно відкриють «Дні українського кіно» в Будапешті

1 November, 2016, КиевSeven Communications  | 84 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки
З 06-го по 11-те листопада 2016 року Фонд Ігоря Янковського за підтримки Державного Агентства України з питань кіно презентують міжнародний культурологічний проект «Дні українського кіно в Будапешті», присвячений визначній даті — 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Угорщиною. Протягом тижня європейського глядача познайомлять з добіркою кращих сучасних українських ігрових та документальних фільмів.

Кінопокази відбудуться у центральному кінотеатрі Будапешту –«Uránia National Film Theatre» (за адресою: 1088 Budapest, Rákóczi út 21.). Серед кінострічок, які організатори проекту презентують угорській публіці — українські фільми, що були створені у 2015-2016 рр., в тому числі, й документальна стрічка «Українські шерифи», що буде боротися за нагороду «Оскар» Американської академії кіномистецтва, а також, відреставрований кіно-шедевр Юрія Іллєнко «Білий птах з чорною ознакою». Різножанрові фільми познайомлять глядачів не лише з культурними традиціями та повсякденням, а й з історією України.

Культурологічний проект «Дні українського кіно» в Будапешті представлять Ігор Янковський, засновник Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього», голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко та режисери фільмів, які будуть представлені в рамках кінотижня.

До програми кінопоказів «Дні українського кіно» в Будапешті увійшли наступні кінострічки:

  • 06 листопада 2016 (неділя) — художній фільм "Гніздо горлиці" (реж. Тарас Ткаченко) — фільм відкриття.
  • 08 листопада 2016 (вівторок) — художній фільм "Білий птах з чорною ознакою" (реж. Юрій Іллєнко).
  • 09 листопада 2016 (середа) — художній фільм "Тепер я буду любити тебе" (реж. Роман Ширман).
  • 10 листопада 2016 (четвер) — художній фільм "Моя бабуся Фані Каплан" (реж. Олена Дем’яненко).
  • 11 листопада 2016 (п’ятниця) — документальний фільм "Українські Шерифи" (реж. Дар’я Аверченко).

По завершенню кожного кінопоказу — глядачі матимуть унікальну нагоду поспілкуватися із режисером фільму.

Офіційна сторінка проекту «Дні українського кіно в Будапешті», угорською мовою, у мережі Facebook:
http://www.facebook.com/UkranFilmhet2016 ¬та українській сторінці Фонду Янковського: http://www.facebook.com/iffcharity

Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» впроваджує проекти, які представляють світовій спільноті вітчизняне кіно, образотворче мистецтво, таланти та культуру України, щоразу відкриваючи «Дні українського кіно» в різних країнах світу. Універсальна та зрозуміла мова кіно дозволяє дуже швидко та ефективно розповісти про нашу країну, про людей, про ті складні сторінки, які були в нашій непростій історії та проблеми, які наше суспільство наразі переживає.

За останні роки Фонд Ігоря Янковського www.iff-charity.org розширив свою програму підтримки молодого українського кіно. Впродовж років Фонд фінансує національні конкурси короткометражних фільмів. Окрім цього, за підтримки Фонду Янковського відбуваються урочисті українські прийняття на міжнародних кінофестивалях — в Каннах, на Берлінале, у Карлових Варах, у листопаді — в Таллінні. В рамках проектів, Фонд надає молодим кінематографістам гранти для поїздки та участі. Спільно з партнерами, Благодійний фонд успішно організував «Дні українського кіно» — в Парижі, Лондоні, Мюнхені та Амстердамі. У листопаді 2015 р. Фонд спільно з ГО "Сучасне українське кіно» заснував Національний конкурс короткометражних фільмів "УКРАЇНА: ШЛЯХ ДО МИРУ!".

Інформаційна служба: +380 44 459 0304, office@iff-charity.org
     


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.