Пресс-Релизы RSS

На першому українському хакатоні на соціальну тематику представлено 16 електронних проектів

16 November, 2012, КиевSeven Communications  | 208 Колличество просмотров
 

Версия для печати | Отправить @mail | Метки




З 9 по 11 листопада 2012 р. в Києві відбувся перший в Україні конкурс швидкісного програмування для соціальних проектів (хакатон) з трьох тем ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»»: підвищення прозорості та підзвітності, доступ до публічної інформації та електронна демократія. Головний організатор хакатону —Програма розвитку ООН в Україні. Компанія Dell підтримала ініціативу, надавши призи переможцям.

Заступник директора ПРООН В Україні, Єлена Панова підкреслила: «Зміни у суспільстві  —  повільний, але абсолютно необхідний процес. Щоб змінити відношення, менталітет та правила гри, за якими побудовано суспільство — потрібні роки. Незважаючи на це, ми віримо у тих, хто змінює життя України кожен день: вимагаючи прозорості у наданні послуг, відмовляючись платити хабарі, отримуючи доступ до відкритих даних, та використовуючи ці можливості для розвитку демократії. Партнерство «Відкритий уряд» — всього лише інструмент. Це рамки, котрі без наповнення ідеями та діяльністю так і залишаться планами, звітами, цифрами. Оживити цю ініціативу, наповнити її діями — завдання кожного з нас».

Напередодні самого змагання, 9 листопада в Києві, 61 учасник та учасниця з різних регіонів України, яких було обрано серед 148 бажаючих, отримали можливість послухати презентації визнаних експертів з реалізації електронних проектів, розробки інфографіки, просування ідей через соціальні мережі та залучення краудфандингу для забезпечення сталості своїх ідей. Особливо цікавою стала презентація Джуліо Кваджотто з Регіонального бюро ПРООН в Братиславі, який розповів як перетворити онлайн-ідеї на впливові інструменти розвитку соціальних інститутів, бізнесу та змін у суспільстві.

10 листопада в офісі компанії-розробника програмного забезпечення Ciklum, пройшов насичений день інтенсивного програмування, розробки прототипів, напрацювання практичних аспектів майбутніх проектів. Під час розробки ідей конкурсантам допомагали спеціалісти у сфері розробки веб-рішень, юристи, фахівці з проблематики бюджетування та маркетингу і роботи з принципами електронного урядування. Багато волонтерів та експертів були залучені проектом Бібліоміст організації IREX. За 10 годин роботи учасники та учасниці хакатону отримали безліч корисної інформації, встигли подискутувати, домовитися про співпрацю, опрацювати масу ідей та підготувати презентацію для представлення її журі наступного дня. Окрім цього, невтомні команди позмагалися і в додатковій номінації із розробки найкращої ідеї молодіжної інформаційної кампанії з протидії корупції, присвяченої Міжнародному дню боротьби проти корупції, що відзначається 9 грудня.

11 листопада міжнародне журі, до складу якого увійшли представники ПРООН та компаній партнерів, студентських організацій, а також експерти з громадянського суспільства заслухали презентації та прототипи 16 команд.

Переможцями стали такі проекти:

  1. «ПОЇЗДка», спрямований на захист прав споживачів  та підвищення якості перевезень пасажирів у поїздах в Україні (Олександр Бондаренко, Олександр Латинцев);
  2. «STUDACTION», який передбачає створення студентського порталу, спрямованого на підвищення прозорості у ВНЗ країни шляхом збору повідомлень від студентів та абітурієнтів та надання платформи для подібних обговорень (Софія-Юлія Сидоренко, Лєнєра Мємєтова, Катерина Калуженина, Євгенія Концева, Іван Лежнев);
  3. «Хабар за свою дитину» - проект, який намагається, базуючись на вже існуючій платформі розширити свою аудиторію та розробити електронні інструменти для повідомлення про примушення батьків до вирішення питань у сфері послуг, що надаються дітям (освіта, медичне обслуговування, дозвілля)  за  допомогою хабарів  (Оксана Загородня, Кирило та Олег Животовський) (http://www.vsirivni.com.ua/habar).
  4. Номінацію за найкращу ідею молодіжної інформаційної кампанії, про яку буде оголошено невдовзі, виграла команда «Чиста Україна» у складі Володимира Лаврука, Романа Вишневського та Дмитра Голія, які планують долучити до кампанії інтернет-магазини соціально-відповідального бізнесу в країні.

    Окрім отримання міні-грантів на реалізацію своїх ідей, команди-призери отримали призи від партнерів, особливу радість переможцям також принесли ноутбуки Inspiron N5040 від компанії  Dell.

    Андрій Сивенюк, маркетинг менеджер компанії Dell в Україні: «Yа OPEN IDEAS 4UA зібралися соціально відповідальні та творчі люди, які бачать і уявляють, як інформаційні технології можуть змінити світ. І компанія Dell із радістю приєдналася до цієї ініціативи — ми хочемо бачити як це відбувається і підтримати молодь. Компанія Dell сприяє таким ініціативам у всьому світі і, на щастя, у нас є можливість надихати на пошук рішень молодь у всьому світі. І головне — ви завжди можете приєднатися до таких проектів. Наприклад, нещодавно завершився прийом заявок на Dell Education Challenge для студентів по всьому світу, де вони могли висловити свої ідеї щодо поліпшення освіти й отримати допомогу в їх реалізації. Хочу відзначити, що дійсно, компанія Dell не вперше співпрацює з ООН у рамках соціальної відповідальності, і ми не будемо зупинятися на цьому! Сьогоднішні ідеї та проекти додали нам оптимізму, і хотілося б, щоб учасники втілили все в життя!»

    OPEN IDEAS 4UA

    Прокомпанію Dell

    Компанія Dell Inc. (NASDAQ: DELL) є одним з провідних світових виробників комп'ютерної техніки, постачальником продуктів і послуг у сфері інформаційних технологій. Компанія Dell в рамках своєї бізнес-моделі проектує, виробляє та адаптує продукти та послуги відповідно до вимог замовників, а також пропонує широкий спектр програмного забезпечення і периферійних пристроїв. Компанія Dell продає більшу кількість систем по всьому світу, ніж будь-яка інша комп'ютерна компанія. Dell співпрацює із неприбутковими організаціями по всьому світу з метою вирішення найважливіших соціальних проблем, надаючи свою допомогу у вигляді комбінації технологій та рішень Dell, грошових внесків, досвіду та знань, а також підтримки волонтерів. У 2011 році Dell надала 44 млн долл. На соціальні дотації, а волонтери зі складу працівників компанії присвятили 418 000 годин допомозі тим, хто її потребує.

    Компанія Dell враховує побажання своїх замовників та пропонує інноваційні технології та послуги, відкриваючи нові можливості досягати більшого (The Power To Do More). Більш детальну інформацію див. на сайті www.dell.com та www.dell.ua

    Dellу соціальних мережах:

    http://www.facebook.com/Dell.CIS

    http://twitter.com/Dell_Ukraine




 


Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали


Читайте также: Последние релизы:
  • Пресс-релизы на Питербургере
  • Пресс-релизы на Гривна.инфо


Фильтровать пресс-релизы


Левитас Александр


autor

«Партизанский маркетинг 2017»: открыт конкурс на организацию трансляции


«Мы собрали на одной сцене лучших экспертов по малобюджетному маркетингу и бизнесменов, уже внедривших инструменты партизанского маркетинга в своих компаниях, чтобы они поделились с участниками конференции самыми эффективными инструментами и самыми яркими „фишками“, которые можно будет сразу применить в своем бизнесе и очень скоро получить результат»

О платформе

Раздел «Пресс-Релизы» на B2Blogger.com — пресс-релизная платформа (релизоприёмник) для размещения корпоративных новостей и пресс-релизов с целью распространения их в интернете и придачи им максимальной видимости в Сети.

Платформа позволяет размещать пресс-релизы по принципу search engine visibility, когда материалы распространяются по новостным агрегаторам и доступны через поиск в течение получаса после размещения.

Размещение корпоративных пресс-релизов по принципу media visibility гарантирует распространение материала по каналам информационных агентств и перепечатку текста публикации ведущими онлайн СМИ.

B2Blogger.com не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных партнерами пресс-релизной платформы.